Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

saitekevo

laptop do programowania, stawiania serwerow w grach

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie, chce kupic laptopa do nauki programowania, bede stawial tez prywatne serwery w grach mmo. Oczekuje sprzetu ktory nie bedzie sie przegrzewal ani zacinal bo to mnie inrytuje najbardziej. Monitor i waga nie robi roznicy. Najwiekszy nacisk stawiam na programowanie. Kwota 2000/3000zl chyba, ze uwazacie, ze to za malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się czytać regulamin forum i regulamin działu, zanim cokolwiek napiszesz!

 

Nie podałeś żadnych, absolutnie żadnych informacji o tym, czego potrzebujesz ani ile masz do wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się czytać regulamin forum i regulamin działu, zanim cokolwiek napiszesz!

 

Nie podałeś żadnych, absolutnie żadnych informacji o tym, czego potrzebujesz ani ile masz do wydania.

 

napisalem czego potrzebuje, jedyne o czym zapomnialem to o kwocie ktora nie byla istotna az tak bardzo bo chodzi mi po prostu o dobry sprzet w miare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro cena nie jest istotna to dlaczego nie pasują ci te które poleciłem ci, pomyśl najpierw przeczytaj zasady działu i dopiero wróć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...