Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dickie

GeForce GTX750Ti + Dell Inspiron 3847

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

niedawno zakupiłem nowy komputer OEM Della, a mianowicie model Inspiron 3847. Jego specyfikacja to:

 

CPU: Intel Core i5 4460 @ 3.20GHz

 

RAM: 8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 798MHz

 

Płyta główna: Dell Inc. 088DT1 (CPU 1)

 

GPU: 1023MBNVIDIA GeForce GT 705 (NVIDIA)

 

zasilacz 300W

 

system operacyjny win8

 

monitor: Asus VG248 (1920x1080@144Hz)

 

Chciałbym wymienić kartkę graficzną, ogranicza mnie nieco budżet oraz zasilacz a także wymiary obudowy. Po poszukiwaniach i konsultacjach ze znajomymi zdecydowałem się na GPU GeForce GTX750Ti 2GB. Poraz pierwszy będę grzebał samodzielnie w komputerze dlatego chciałem się upewnić czy ta karta będzie pasować do mojego komputera(płyty głównej) i czy zasilacz da radę?

 

Zastanawiam się też jakiego wykonawcę wybrać: PALIT,MSI 1,MSI 2, ASUS 1 czy ASUS 2?

 

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje to bardzo chętnie je przemyślę, nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem, chciałem tylko móc w pełni korzystać z mojego 144hz monitora oraz mieć przyzwoite fpsy (powyżej 100-120) w grach typu CS:GO.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nową. Jakie producenta szukać/możecie polecić? Czyli generalnie nie powinno być problemów z montażem oraz zasilaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... 750ti jest cudowną kartą, ale ponad 600zł ?

 

No chyba jakieś żarty :mad2:

 

 

Musi być Komputronik ?

 

Jeżeli tak, wystarczy MSI w zwykłej wersji:

 

 

To jest w tej cenie ?

 

Napisz do Komputronika, bo coś tam jest nie tak:

 

http://www.komputronik.pl/product/248753/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/MSI_GeForce_GTX_750Ti_2GB_150USD_do_FTP_War_Thunder_Infinite_Crisis_Strife.html

 

Za tanio, jak na Komputronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...