Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drako PL

GTX 970 Asus Strix a ceny - warto czekać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów po dłuższej nieobecności na forum :D

Po ciężkim roku nauki (i oblanych egzaminach :D) przymierzam się do małego upgradu kompa na wakacje (wiadomo Geralt i te sprawy). Jestem już bliski kupna GTXa 970 od Asusa tylko jedna rzecz nie daje mi spać. Jakiś czas temu na łamach PClaba i nie tylko pojawiały się newsy apropos potencjalnej obniżce cen ze strony nvidii. Wiadomo, nie chciałbym za tydzień wydać półtora tysiąca a za 2 dowiedzieć się że GTX zszedł z ceny :D Z drugiej strony nowe radeony szału nie robią a 970ka ma raczej ugruntowaną pozycję i nic w jej kwestii w najbliższym czasie się chyba nie zmieni. Do premiera nowych układów Nvidii jeszcze trochę czasu jest. Chciałem się jednak Was spytać co o tym sądzicie, jakie są wasze prognozy itp. Jak w temacie - warto czekać ? I czy jest w ogóle na co ? :D

 

Z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko obniżek nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko obniżek nie będzie.

 

Jasnosłysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ceny będą stały w miejscu, AMD dało takie że GTX970 nie ma konkurencji i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolar coraz droższy, słabo widze obniżki cen czegokolwiek z elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast strixa weź wersje black która jest równie dobra a 100 zł tańsza. Ale samych kart obniżki bym się nie spodziewał szybko, jedynie możesz czekać jak dolar osłabnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...