Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

IgorS

Czy ten sprzęt nadaje się do gier FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

 

Zmieniam sprzęt z no-name na porządny. Sprzęt wybierałem pod gry typu FPS (Counter Strike).

Proszę nie pisać że sprzęt nie da mi skilla, bo jednak im lepszy sprzęt tym lepsza precyzja czy dźwięk i wytrzymałość dłuższa jak i gwarancja coś znaczy.

 

Firmę, którą wybrałem jest Roccat, która jest przechwala przez internautów, jak i mi się ona podoba.

 

Sprzęt który wybrałem:

Słuchawki - Roccat Kave XTD Headset: http://www.komputronik.pl/product/253879/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Kave_XTD_Headset.html

Myszka - Roccat Kone Pure Optical: http://www.komputronik.pl/product/243145/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Kone_Pure_Optical_4000_DPI.html

Podkładka - Roccat Siru black Mousepad : http://www.komputronik.pl/product/253878/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Siru_Black_Mousepad.html

 

Fundusze to 800zł

Czy dokupywać kartę dźwiękową pod słuchawki ? Jeżeli tak to osobny fundusz na kartę dźwiękową wynosi max 150zł

 

Czy sprzęt nadaje się pod gry. Tak samo słuchawki tylko i wyłącznie kupuje pod gry jak i resztę żywotu spędzą na moim biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- podkładka, jak podkładka; dobra mysz będzie działała jednakowo na podkładce za 30 i za 100 zł (mam 3 myszy tzw."gamingowe" i 4 podkładki od 30 do 140 zł, nie widzę różnicy);

- mysz: dobra, jeśli pasuje do ręki i ilość przycisków wystarcza;

- headset (XTD Stereo): osobna karta dźwiękowa? może, jeśli chodzi o efekty dźwiękowe, ale w zależności od gry, z kartą może być lepiej, gorzej, lub tak samo. Jeśli chodzi o słuchawki tzw. "gamingowe" to opinie są skrajnie różne, zwłaszcza dotyczące opłacalności zakupu. Jest to raczej kwestia "lansu", niż potrzeby.

 

Ale podsumowanie jest następujące: tak, wszystko to nadaje się do gier (ew. "pod gry").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta myszka strasznie zawyżoną cenę tu ma, ja jakiś czas temu kupułem jej ulepszoną wersję z lepszym sensorem w zestawie z podkładką Roccata za 220zł, także w tej cenie jej się raczej nie opłaca brać. Co do słuchawek to nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Zmieniam sprzęt z no-name na porządny. Sprzęt wybierałem pod gry typu FPS (Counter Strike).

Proszę nie pisać że sprzęt nie da mi skilla, bo jednak im lepszy sprzęt tym lepsza precyzja czy dźwięk i wytrzymałość dłuższa jak i gwarancja coś znaczy.

 

Firmę, którą wybrałem jest Roccat, która jest przechwala przez internautów, jak i mi się ona podoba.

 

Sprzęt który wybrałem:

Słuchawki - Roccat Kave XTD Headset: http://www.komputronik.pl/product/253879/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Kave_XTD_Headset.html

Myszka - Roccat Kone Pure Optical: http://www.komputronik.pl/product/243145/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Kone_Pure_Optical_4000_DPI.html

Podkładka - Roccat Siru black Mousepad : http://www.komputronik.pl/product/253878/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Roccat_Siru_Black_Mousepad.html

 

Fundusze to 800zł

Czy dokupywać kartę dźwiękową pod słuchawki ? Jeżeli tak to osobny fundusz na kartę dźwiękową wynosi max 150zł

 

Czy sprzęt nadaje się pod gry. Tak samo słuchawki tylko i wyłącznie kupuje pod gry jak i resztę żywotu spędzą na moim biurku.

Coś się tak na tego Roccata uparł Xd

Drogie to wszystko jak cholera.

Mysz to najlepiej coś z steelseries albo razer czy zowie.

Zależy też jak trzymasz mysz, ale całował bym w myszki takie jak rival, deathadder, zowie fk.

A nir jakieś drogie dziadostwo od Roccata.

Słuchawki tez cena z dupy. Może i dobre ale bym brał zaufane siberie v3 albo jakieś inne firm sennheiser albo steelseries.

Podkładka to też od steelseries, przykładowo klasyk qck, Roccat taito lub jakąś inną szmacianka.

Musiałem zacytować, bo nie mogłem postu dodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z myszek oddaje głos na Logitecha G402. Myszki Rejzera częsta dopada 2-klik, Razer płakał, jak sprzedawał :P

Z podkładek na Roccata Taito King Size (do CS'a przyda się duży rozmiar, żebyś nauczył się grać na low-sensie, większa precyzja i po przyzwyczajeniu, większa wygoda {ostatnie było moim zdaniem}

Z słuchawek vote leci na Sl681 albo któryś z równiejszych braci, z HS to HyperX Cloud I albo ew. Q-Pady jak dobrze trafisz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tak na tego Roccata uparł Xd

Drogie to wszystko jak cholera.

Mysz to najlepiej coś z steelseries albo razer czy zowie.

Zależy też jak trzymasz mysz, ale całował bym w myszki takie jak rival, deathadder, zowie fk.

A nir jakieś drogie dziadostwo od Roccata.

Słuchawki tez cena z dupy. Może i dobre ale bym brał zaufane siberie v3 albo jakieś inne firm sennheiser albo steelseries.

Podkładka to też od steelseries, przykładowo klasyk qck, Roccat taito lub jakąś inną szmacianka.

Musiałem zacytować, bo nie mogłem postu dodać

 

 

>zaufane syberie v3

 

śmiechlem. Kup Kinston CloudX - biją wszystkie headsety w tej cenie.

Co do podkładki : polecam zowie g-sr. Mam ją z myszką Roccat Kone Pure naval storm i świetnie współpracuje,dobry i kontrolowany ślizg,kawał grubej podkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego gadania:

słuchawki odpadają - z taką kwotą to hypery albo superluxy 631 z kartą dźwiękową bez dwóch zdań

mysz: w sumie to ok, ale ja po analizie w której został mi ten roccat i rival wybrałem tą drugą i jestem bardzo zadowolony.

podkładka: tutaj akurat albo SS qck albo A4-tech 440x400 materiałowe, bo i tak i tak się zużyją więc nie ma co przepłacać (ja używam A4-techa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam podkładkę Roccat Taito Kingsize, zmieniłem z QCK Heavy i jest o wiele lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...