Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan_Crytek

Dziwny reset ustawień w aplikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni borykam się z problemem który resetuje mi ustawienia w kilku aplikacjach.

-Battlefield 4 - za każdym razem gdy zmieniam ustawienia w grze i ponownie uruchamiam grę , ustawienia się resetują

-Far Cry 3 - To samo

-Razet Synapse - Jeśli zmieniam jakie kolwiek ustawienia audio- jest to samo.

-Battlelog ( Główna strona odpalająca BF'a ) nie loguje mnie automatycznie ( a tak robił ) na stronie.

Ponad to zauważyłem dziwne zachowanie w komputerze - min. lagi np. przy kliknięciu prawym przyciskiem myszy na folder ( zadażyło mi się tak raz )

- kilka dni temu komputer zawiesił się tak ,że musiałem go ręcznie zresetować.

Podejrzewam nawet Virusa ... specjalnie ściagnąłem Trialową wersję Kacperskiego do tego ... nic nie wykrył.

Jakieś pomysły ? co może być nie tak ?

Proszę o ewetualne instrukcje w języku neadertalskim ( ;) ) :E Bo jestem trochę noga w komputerach.

 

Procesor - Intel Core i5 4430 3.00 GHz

Karta G. - Gigabyte GTX 750 Ti

System - Windows 7 professional

Dysk- SSD 120 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Avasta wpierw,przeskanuj (chociaż wątpie,że to wirus) i pokaż procesy wszystkich użytkowników w Menedżerze zadań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Avast to syf. skanowałem Kacperskym i AVG i nic nie znalazły. ( nie za bardzo wiem jak wstawić screena na tym forum. jest opcja wstawiania obrazka- ale wymaga linku do obrzu internetowego )

 

Procesy również sam rpzeglądałem. Nie wykryłem nic nadzwyczajnego. Większość procesów pochodzi albo z folderów Intelea albo z Windowsa , więc to chyba nic nadzwyczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast to syf ? Gdzie ty zyjesz,czlowieku...Mowie ci zebys nim przeskanowal a nie hejtowal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi rozmówcze . AdwCleaner wykrył mi coś Folderach , pikach i rejestrach. W folderach jeden odności się do Windowsa , z plików tez z windowsa. Boję się tego usuwać ,ponieważ wiem ,że w Windowsie lepiej nie grzebać. Czy zanasz się na 100 % na tym i wiesz ,że mi nic nie zaszkodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety , prawdopodobnie ,żaden program nie pomógł. Co prawda wyczyścił kilka syfów , lecz Razer Synapse dalej się resetuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...