Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maxwel1

Różnica w Karta Graficznych Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tansza a troche wieksze oc sam sobie ustawisz w afterburner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak jest, bo jak patrzę na chłodzenie tej wersji OC, oraz wykastrowany układ zasilania to z dalszym OC będzie zapewne lipa.

 

Wersja OC: http://img.directcanada.com/images/MSI/GTX_960_2GD5T_OC/GTX_960_2GD5T_OC_6.jpg

Wersja Gaming: http://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_960_Gaming/images/cooler2_small.jpg

 

Jak dobrze poszukasz znajdziesz foto jak wyglądają karty bez chłodzenia, gaming ma sekcję 4 fazy i duży radiator, a oc ma uciętą jedną fazę i mniejszy radiator. Ktoś kiedyś na forum pisał, tylko teraz nie mogę znaleźć, że OC ma pamięci Samsunga, a Gaming Hynixa (tego nie jestem do końca pewien bo nie wiem na ile ta informacja jest rzetelna).

Znaczy to, że wersja OC ma mniejszy potencjał OC, mniej stabilną sekcję, gorzej kręcące się pamięci, głośne chłodzenie i z tego co patrzę nie ma chłodzenia półpasywnego jest tylko aktywne. Za 65zł skoro i tak wydajesz 2700 to bym się nie zastanawiał.

 

P.S. Lepeiej zakup ram 2x4GB szybciej działa niż jedna kość 8GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach to mógłbyś kupić palita 4GB za 1020zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach to mógłbyś kupić palita 4GB za 1020zł ;/

 

 

wlasnie coś mam zamiar mocniejsza kartę kupić pokaż ją :)

 

No nie do końca tak jest, bo jak patrzę na chłodzenie tej wersji OC, oraz wykastrowany układ zasilania to z dalszym OC będzie zapewne lipa.

 

Wersja OC: http://img.directcanada.com/images/MSI/GTX_960_2GD5T_OC/GTX_960_2GD5T_OC_6.jpg

Wersja Gaming: http://tpucdn.com/reviews/MSI/GTX_960_Gaming/images/cooler2_small.jpg

 

Jak dobrze poszukasz znajdziesz foto jak wyglądają karty bez chłodzenia, gaming ma sekcję 4 fazy i duży radiator, a oc ma uciętą jedną fazę i mniejszy radiator. Ktoś kiedyś na forum pisał, tylko teraz nie mogę znaleźć, że OC ma pamięci Samsunga, a Gaming Hynixa (tego nie jestem do końca pewien bo nie wiem na ile ta informacja jest rzetelna).

Znaczy to, że wersja OC ma mniejszy potencjał OC, mniej stabilną sekcję, gorzej kręcące się pamięci, głośne chłodzenie i z tego co patrzę nie ma chłodzenia półpasywnego jest tylko aktywne. Za 65zł skoro i tak wydajesz 2700 to bym się nie zastanawiał.

 

P.S. Lepeiej zakup ram 2x4GB szybciej działa niż jedna kość 8GB

 

pokaż ta 2x4 :)

 

PS TAK DO 1000ZŁ FAJNA KARTE GRAFICZNA JAKA POLECICIE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale w ogóle co to za dyskusja. RTX 4090 to karta z TDP 450W to smok totalny jeśli chodzi o prąd i nie ma na to innej matematyki. Jak ktoś uważa ze to energooszczędna karta, bo se walnie limit fps to kurna no normalnie:
    • Przy +2000 instant crash w CP2077 ale przy 1850 zachowuje się stabilnie. Pytanie czy jest jakaś metoda na weryfikację tego, że pamięć jest stabilna bo jest stabilna, czy jest "stabilna" bo ECC daje radę korygować błędy ale obrywamy przez to na wydajności? 
    • Napiszę to jeden jedyny raz - nie rżnij głupa. Nie jesteś jakimś zafajdanym nastolatkiem, który siedzi tu od wczoraj. Siedzisz tu od lat, brałeś udział w wielu dyskusjach na ten temat rozsianych w wielu różnych tematach, "Kryzysu na rynku gier" czy inne takie, a teraz wyjeżdżasz mi z tekstem "jakie argumenty" ? Serio ? Z roku na rok jest coraz gorzej, gry wychodzą w coraz gorszym stanie, wydawcy mają graczy w dupie i ciągle sprawdzają jak daleko mogą się posunąć, czekaj jak to było parę linijek temu "gra jakby niedokończona, druga połowa o niebo gorsza od pierwszej, fabuły w zasadzie nie ma albo jest do jakiegoś tam momentu, a pewne motywy typu romanse pożałowania godne". No i spoko, zapewne zaraz usłyszę po raz n-ty "ale mi to nie przeszkadza" - no pewnie, bo czemu by miało, lubię gówniane gry huraaa. Człowieku głosujesz swoim portfelem na to, że dostajesz takie wybrakowane produkty w których brakuje podstawowych elementów, ale za to masz pełny sklep pierdoł do kupienia za realne pieniądze. Swoim portfelem wspierasz takich wydawców i rozpierdzielanie rynku na drobne. Co z tego że ja, Kadajo, Stjepan i 500 tysięcy innych nie kupi, jak Was znajdą się 2 miliony i hulaj dusza piekła nie ma, kupujemy byle co, nieważne w jakim stanie technicznym, dokończone czy nie, mikrotransakcje czy nie, jest dobrze. I dlatego to się będzie posuwać coraz dalej, wydawcy będą non-stop sprawdzać jak daleko mogą się posunąć i przeciągać strunę, bo gracze zamiast im pokazać czerwoną kartkę to jeszcze ich wspierają. Czego tutaj nie rozumiesz ? Spójrz sobie na artykuły o mikrotransakcjach z ostatnich 15 lat, wiele z nich przewidywało że taki właśnie scenariusz, że będziemy płacili za rzeczy w grach single player. Teraz Cię to bawi, ale powspieraj sobie takie Capcomy jeszcze trochę, a w 2030r. będziesz płacił dodatkowo za samą możliwość ukończenia gry. I to nie jest wróżenie z fusów, tylko realny scenariusz, wystarczy sobie przypomnieć co ludzie pisali 10 lat temu o mikrotransakcjach w grach single player. Tyle ode mnie. 
    • Jestes zwyklym klamca i brak ci argumentow, jak sobie ktos zrobi mocne uv i wlaczy limit fps to moze sie oszukiwac ze karta jest oszczedna ale normalnie nie jest bo nie mozna mowic ze 450W jest oszczedne.
    • Ano właśnie po tym co piszą pany wyżej, wychodzi na to, że mamy słowo przeciw słowu.   Ja wiem jedno - nawet moja 3070 w śmiesznym 1080p poci się jak pies przy "odpowiednich" grach więc taka 4090 tym bardziej będzie, mnie nie trzeba przekonywać.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...