Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SSD2

Problem z laptopem, prosze o pomoc :(

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkich, posiadam laptopa Lenovo G505S, problem tego laptopa polega na tym ze jeszcze dzisiaj normalnie chodzil, zostawilem laptop mojej mamie, moja mama srednio sie zna na komputerach ale ogarnia troche windowsa, ogladala film, wyskoczylo jej powiadomienie o aktualzjiacji windowsa, pobrala, zainstalowala, i od tej pory laptop nie uruchamia systemu windows. Po zalaczeniu laptopa wyswietla sie tylko logo "LENOVO" i pod logiem kreci sie koleczko po czym obraz na chwile znika i znowu pojawia sie logo "LENOVO" i koleczko, i tak ciagle... Jedyne co mozna zrobic to wejsc do Biosu poprzez FN+F2, system posiada oryginalny Windows 8, czy bedzie mi w stanie ktos pomoc? Laptop potrzebny jest do nauki a na seriws nie mamy kasy ;/

Laptop po gwarancji, dziekuje za pomoc!! :(

 

P.S - Przycisk ONKEY RECOVERY nie reaguje w ogole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przyciskiem One key recovery trzeba włączyć laptopa aby uruchomić recovery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki zadzialalo chyba, robi sie reinstal systemu, zobaczymy jak bedzie, nawet nie wiedzialek ze nim trzeba uruchomic lapka. Pozdrawiam Nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...