Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nissan8898

Jak uruchomić Intel HD 4400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym uruchomić moją zintegrowaną grafikę obok dedykowanej,znaczy tak żeby dedykowana nie działała a była wpięta w gniazdo,ponieważ zaczyna szfankować i pracuje się na niej coraz gorzej a mam plomby na obudowie i nie mogę jej wyjąć(tak PC wyślę na gwarancję za tydzień).Więc czy da się to jakoś zrobić?Podpinałem monitor pod gniazdo na płycie lecz wyskoczył biały ekran z napisami i rysunkiem który pokazywał gdzie trzeba podłączyć kabel..

Mój PC:

Intel Core i3-4130

8Gb Ram DDR3 pracujące w dualu 800MHZ

Nvidia Geforce gt625(oem) 1GB/intel HD 4400

Płyta główna Dell 088DT1

Windows 8.1 64 bit

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz możę jak to możę być opisane bo nie chcę nic zepsuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz tam opcji primary graphic device-->IGP(integrated graphic device) to musisz Mój linkodkleic plombe bez jej uszkodzenia.

 

Poza tym na desktop della zazwyczaj jest gwarancja domowa naprawa dell lub next business Day, czyli przyjedzie serwisant i w 1 dzień roboczy naprawi sprzęt wymieniając karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w biosie nie widze takiej opcji więc chyba muszę zadzwonić do della aby przyjechał serwisant. Dzięki za poświęcvony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak masz komputer della to naprawiają w domu:P Przynajmniej na fajniejszych ofertach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...