Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sims

Głośniki 2.1 za ok.100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakup jakiś głośników 2.1 za ok. 100zł.

Będą one służyły do okazjonalnego oglądania filmów, a że pokój mam dosyć mały to nawet nie miałbym gdzie postawić 5.1.

 

Wcześniej jakoś żyłem z głośnikami wbudowanymi w monitor, także wymagań praktycznie nie mam - głównie żeby nic nie syczało podczas oglądania ;). Niestety teraz monitor będzie bez głośników, więc trzeba coś kupić.

 

Jeśli różnica będzie zauważalna to oczywiście mogą być używane.

 

* Zintegrowana karta dźwiękowa.

 

Liczę się z tym, że w tej cenie nie będzie nic świetnego, jednak nie mam ochoty dopłacać za coś z czego będę korzystał może 3 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIerz pierwsze z brzegu - nic dobrego w tej cenie nie dostaniesz, a wszystkie będą grały praktycznie tak samo :/ od siebie za 150 zł mógłbym ci polecić creative gigaworks t20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane Logitech X230, najlepszy wybór w tej cenie. Grają przyzwoicie, moc duża jak na kilka dych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używane Logitech X230, najlepszy wybór w tej cenie. Grają przyzwoicie, moc duża jak na kilka dych.

Widziałem że dosyć często te głośniki są polecane, także pewnie się na nie zdecyduję - możliwe że nawet nowe kupię.

 

Jeśli chodzi o beznadziejną jakość, to dla kogoś takiego jak ja (czyt. osoby która nie słyszała niczego z lepszego źródła) to i takie głośniki będą wypasem - tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowych już nie dostaniesz, zostały zastąpione beznadziejnymi Z323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sims

Kup używane nie szalej pan za bardzo z takim badziewiem bo wyjdzie że wydasz kasy na darmo a to gra dobrze w przypadku 100-150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dorwę jakąś fajną aukcję i kupuję.

 

Dziękuję bardzo za pomoc.

 

//Myślę że temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...