Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1982gonzo

W poszukiwaniu specyficznej obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam markowej obudowy spełniającej moje wymagania, otóż chciał bym aby jej głębokość w sensie długość o panelu tylnego do frontu była w granicach 41-42cm a szerokość max 21cm, wysokość powiedzmy max 48cm.

Powinna mieścić płyty w formacie ATX mieć we froncie USB 3.0.

Budżet ~300zł jeśli będzie trzeba to dołożę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głębokość bardzo niska jak na obudowy w formacie ATX

znalazłem coś takiego http://www.morele.net/obudowa-raijintek-arcadia-usb-3-0-czarna-0r200004-661817/

ale to raczej niższa półka cenowa

 

Wiem że głębokość niewielka ale na tym mi zależy bo mam niewielka wnękę na Pc w biurku.

Półka cenowa tez bez znaczenia napisałem tylko jaki mam budżet.

 

Dziwne ze ja jej nie znalazłem chociaż na morele kliknąłem w dużą liczbę obudów w celu sprawdzenia tego wymiaru.

Obudowa podoba mi sie poczekam jeszcze czy znajdą się jeszcze jakieś propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie ciężko coś znaleźć dobrego z ATX w takim wymiarze. Głównym problemem jest ta długość.

 

Edit.

 

Jest niby nzxt S340, lecz ma 432 głebokości i kosztuje ~350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny zmienić zdanie co do obudowy na mATX, ale nie wiem czy to ma sens. Niedługo mam zamiar zakupić nowy sprzęt na i5,ssd itp ale początkowo bez karty graficzne i nie chciał bym sobie utrudnić później wyboru karty przez ograniczenia, wiec może znajdzie się jakaś mniejsza obudowa na mATX, która znacząco mnie nie ograniczy?

Najlepiej z zasilaczem na dole i jak wcześniej pisałem USB 3.0, może mieć tez okna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...