Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FuShioN

Ocena zestawu do około 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zestaw do 2 tys jest bardzo dobry a co do obudowy to bym polecil gladiusa m20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem, że będzie dobry. No dobra, ale jeżeli miałbym wstawić tutaj jeszcze obudowę to będę musiał zmienić kartę graficzną na tańszą i teraz tak się zastanawiam co wstawić może GTX 750Ti lub R9 270X, no nie wiem doradźcie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Weż jakieś stare pudło z demobilu i po kłopocie. Lans sobie odpuść, jeśli cię nie stać. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko zebrałeś sobie zestawik :) Tak od siebie, obudowe poleciłbym Ci zalman'a z3 (ok. 150-160 zł ) lub silentiumpc brutus :) Fajnie wyglądają :) oraz wentylację mają niezłą :))

 

No i ten ram, 4 gb to troszeczke mało :) Ale jeśli tyle CI wystarczy, do gier :) to bierz, np. tyle ramu do wieśka nie wystarczy :)) Ale to zależy w co będziesz chciał grać :PP

 

Gdybyś wziął obudowe, mógłbyś wybrać sobie złożenie kompa, przysłali by CI całego, profesjonalnie złożonego :)) dozbieraj sobie kasy na obudowe, ale z gtx 960 nie rezygnuj :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest komputer dla mnie więc więcej niż 2000zł nie wchodzi w grę. Co do obudowy to też ma tutaj znaczenie bo jeżeli ma tam być nad chłodzeniem od procesora zasilacz i nie ma mieć wentylacji to będzie lipa. Wiedźmin ma nie być odpalany ale GTA V już tak a RAM'u zawsze można dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko zebrałeś sobie zestawik :) Tak od siebie, obudowe poleciłbym Ci zalman'a z3 (ok. 150-160 zł ) lub silentiumpc brutus :) Fajnie wyglądają :) oraz wentylację mają niezłą :))

 

No i ten ram, 4 gb to troszeczke mało :) Ale jeśli tyle CI wystarczy, do gier :) to bierz, np. tyle ramu do wieśka nie wystarczy :)) Ale to zależy w co będziesz chciał grać :PP

 

Gdybyś wziął obudowe, mógłbyś wybrać sobie złożenie kompa, przysłali by CI całego, profesjonalnie złożonego :)) dozbieraj sobie kasy na obudowe, ale z gtx 960 nie rezygnuj :))

 

Ram wystarczy nawet do Wieśka ale na niskich max średnich, choć na tym sprzęcie i tak więcej nie wyciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...