Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

juzio452

Keyboard czy gitara basowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zaczac grac na instrumencie muzycznym, problem w tym, ze nigdy nie grałem i nie wiem co wybrac. Zastanawiałem się nad keyboardem i gitara basowa, ze względu na możliwości gry w różnych gatunkach muzycznych.

Muzyka jaka słucham to wszelkie gatunki, jednak najbardziej punk rocka, funk, głównie artyści z lat 60-80 tj. Queen, Stevie Wonder. Kwotę jaka mogę przeznaczyć to dowolna rozsadna, chciałbym usłyszeć argumenty od Was. I ze sprawa mobilności: Czy gitara/keyboard zmieszczą się do bagażnika samochodu bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keyboard to świetny instrument dla informatyków :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wszystkie samochody mają identyczne wymiary więc nie ma problemu, że to i to do niego się zmieści. :P

Podałeś tak skrajnie różne instrumenty, że ewentualnie basiści będą polecać Ci bas a Ci co grają na klawiszach keyboard.

 

Gram na gitarze, jakbym miał oceniać to bez zastanowienia brałbym keyboard bo jest bardziej wszechstronny, basówka to konkretny dość specyficzny instrument.

 

Żeby ktoś miał Ci doradzać jakie hobby masz wybrać... proponuję trzecią opcję może kup wędkę i idź na ryby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać to co Ciebie bardziej jara. To tak jakbyś pytał jaki sport masz uprawiać: piłkę nożną, czy koszykówkę :P

Jeżeli czujesz, że to keyboard, to młóć w te klawisze :D powodzenia. Mi brak do niego zamiłowania jakoś, chociaż bardzo doceniam dobrą grę na klawiszach. Sam gram na gitarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Different, to chyba wezme bas :D nie no tak powaznie Genex, nie porownuj tego do gry w pilke, a gry w kosza, bo nie mozna tak tego odebrac, chodzi mi o to, zeby zaraz instrumentu nie sprzedawac, zdecydowalem sie na keyboard ze wzgledu na wiekszy obszar mozliwosci :) Dzieki jeszcze raz :) sluchawki dokupie mimo wszystko, niestety przeprowadzam sie niedlugo do bloku(student).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...