Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darecki2005

Ocena gotowego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

MAsz tu fachową ( kocham czepiania się słówek :D ) propozycje: http://www.morele.net/inventory/info/DmV6zV/

Dlaczego wartą ją wybrać?

1. Lepsza obudowa

2. Corsair to przepłacony szrot :V Xtr 650 oferuję to samo za 100 złmniej

3. KArta graficzna jest na tym samym poziomie, jednak jest o 100 zł tańsza

4. to samo z chłodzeniemekhm ma być fachowo : schładzaczem :P

5. Ramy są lepsze (choć to zależy, bo tridentx kręcąsię lepiej na 1,5 V, a ripjawsx na 1,75 v <- ale ostatecznie ripjawsx osiągają lepsze taktowanie (2600 cl12) )

6. Płyta oferująca to samo w niższej cenie

7. Tak samo z dyskiem hdd

Edit: Faktycznie, warto zamiast xtr 650, wybrać m1 550w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał powyższy zestaw, ale z zasilaczem zaproponowanym przez nieżywy_matrix czyli Antec/ SPC jeśli chcesz mieć modularne okablowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu na tym forum złożono mi zestaw własnie z tym zasilaczem RM650 a teraz czytam że to szrot? z prockiem 4790k i chłodzeniem macho(czy nie jest trochę wydajniejsze od tego co mi poleciłeś?) ja jestem z tego bardzo zadowolony gdyż jedynie słyszę cd-rom reszta podzespołów jest bezgłośna. Fajną obudowę zaproponowałes. Jeśli bym się upierał przy tym macho to wejdzie wsszystko w nią bez problemu i czy ma jakieś filtry przeciwkurzowe? Ogólnie bym wolał obudowę która ma wyjścia na słuchawki i mikrofon na froncie gdyż komputer stoi dość wysoko i przewody bendą sie załamywać, ale jeśli jest naprawdę taka super to jakoś to przeboleje.Odnośnie procka to zostawię i7 gdyż braciak ma szerokie zainteresowania więc może mu sie przydać, chodz główny cel to gry ale niech zostanie zwłaszcza że przy takim budżecie to już nieduża dokładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok temu na tym forum złożono mi zestaw własnie z tym zasilaczem RM650 a teraz czytam że to szrot? z prockiem 4790k i chłodzeniem macho(czy nie jest trochę wydajniejsze od tego co mi poleciłeś?) ja jestem z tego bardzo zadowolony gdyż jedynie słyszę cd-rom reszta podzespołów jest bezgłośna. Fajną obudowę zaproponowałes. Jeśli bym się upierał przy tym macho to wejdzie wsszystko w nią bez problemu i czy ma jakieś filtry przeciwkurzowe? Ogólnie bym wolał obudowę która ma wyjścia na słuchawki i mikrofon na froncie gdyż komputer stoi dość wysoko i przewody bendą sie załamywać, ale jeśli jest naprawdę taka super to jakoś to przeboleje.Odnośnie procka to zostawię i7 gdyż braciak ma szerokie zainteresowania więc może mu sie przydać, chodz główny cel to gry ale niech zostanie zwłaszcza że przy takim budżecie to już nieduża dokładka

corsair to szrot jak na swoją cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...