Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kowal6

GTX 670 Temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po ostatnich upałach temperatury zaczęły mnie niepokoić. Procesor (i5 2400) osiąga temperatury 55-59°Ca karta graficzna około 78-85°C. Tutaj zrzut ekranu po 10 minutach w FurMarku, karta osiągnęła 83°C i zrzut zrobiony chwilę po wyłączeniu FurMarka:

 

affRoy.jpg

 

Czy taka temperatura jest dobra? Dzisiaj zmieniana była pasta na grafice (nie za dużo, nie za mało), ale wątpię, żeby miało to jakikolwiek wpływ na temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zmiana pasty ma duże znaczenie w przypadku DCU II zwłaszcza po 2-3 użytkowania - u mnie pasty już po takim czasie nie było. Co do temperatur - miałem gtx 580 DCU II i miał kola 80 stopni w stresie ale wentyle dośc wolno się kręciły. Widze że masz 100% pod koniec i 80 stopni .. Jak dla mnie za dużo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie zmieniłem na 100% w GPU Tweak, żeby sprawdzić czy temperatury spadną (Oczywiście spadły), potem dałem na auto. Przy temperaturze 78-80°C wentylatory kręcą się na około 60-64%, w spoczynku obroty wentylatorów spadają do 10% (35-39°C)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic jej nie będzie. Moja dochodzi obecnie do 97 stopni podczas grania i nic się nie dzieje (za to wentylatory jak wyją na maksymalnych obrotach:P). Żadnych artefaktów, resetów, wysypu sterowników. Masz więc jeszcze zapas temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale jak długo pociągnie na takich temperaturach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...