Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camis

Podczas interwencji świadkowie pluli na policjantów i szykanowali

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas interwencji świadkowie pluli na policjantów i szykanowali

 

Do zajścia doszło w sobotę około godz. 18 przy ul. Gdańskiej w centrum Bydgoszczy. Motorniczy wezwał patrol do awanturującego się pasażera. Policjanci skuli mężczyznę, bo ten się szarpał i wyrywał. I wtedy się zaczęło.

 

 

 

 

Zdjęcie z sytuacji, kilka radiowozów

 

Podczas interwencji świadkowie pluli na policjantów, zdejmowali im czapki i szykanowali [wideo]

 

Policja została opluta, jednemu zrzucili z głowę czapkę i ukradli palkę.

 

 

 

Patologia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze dronem nie kręcili :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pałą każdego przez plecy, a później skuć i na komisariat i dziwić się, że mówią - policja agresywna tak sama z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta ciapata dzicz!

Nie nadają się do naszego katolickiego, pełnego kulturalnych białych Polaków państwa!

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za bydło czasem jest mi wstyd za ludzi w tym kraju :E

 

takiego delikwenta u mnie doprowadzili by pewnie do porządku zanim by przyjechał patrol :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że policja daje się zaszczuć temu skretyniałemu motłochowi ;/ Powininni 2 razy ostrzec (czy ile tam mają w procedurach) i pojechać z gazem, później gleba i leżysz spokojnie. Tam jeden w czapeczce typowy sebix osiedlowy. Jak mnie wpieniają takie mendy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego, że spłaszczonym nocnikiem kręcone, to jeszcze wywróconym na bok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś widziałem jak kilkuset kibiców zbierających się przed meczem Legii wyśpiewywało sobie przyśpiewki o policjantach nic sobie nie robiąc ze stojącego obok patrolu. Z resztą na policjanci chyba też przyzwyczajeni byli bo nie reagowali (z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić jak mieliby zareagować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że policja daje się zaszczuć temu skretyniałemu motłochowi ;/ Powininni 2 razy ostrzec (czy ile tam mają w procedurach) i pojechać z gazem, później gleba i leżysz spokojnie. Tam jeden w czapeczce typowy sebix osiedlowy. Jak mnie wpieniają takie mendy...

Wiesz co by sie wtedy dzialo? Ze brutalnosc Policji, ze bija kibicow I patriotow i ze to Tusk z Kopacz ich poslali zeby prowokowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co by sie wtedy dzialo? Ze brutalnosc Policji, ze bija kibicow I patriotow i ze to Tusk z Kopacz ich poslali zeby prowokowali.

bo tak mamy niestety wychowane społeczeństwo, że policją się gardzi, i że policjant boi się zareagować, bo to on będzie potem tym oskarżonym, a winny świadkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle radiowozów do kilku szczyli, a wystarczyłby jeden pistolet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle radiowozów do kilku szczyli, a wystarczyłby jeden pistolet.

I w czym ten pistolet pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w czym ten pistolet pomoże?

Strzelić dwa razy w powietrze, to się dresik posra ze strachu i odpuści. A jak nie, to policja powinna dawać gazem po pysku i byłby spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ostatnio strzelali z gumowych kul do agresywnych dziadów. I co było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelić dwa razy w powietrze, to się dresik posra ze strachu i odpuści. A jak nie, to policja powinna dawać gazem po pysku i byłby spokój.

Tja.

Za dużo filmów za mało rzeczywistości.

Pisze o pistolecie, nie o gazie, bo to już adekwatny środek gdy trzeba obezwładnić kogoś agresywnego.

 

Tyle że wtedy trzeba kontynuować czynności z takimi osobami. Dlaczego policjanci pozwolili się znieważać i naruszać nietykalność - tego już nie wiem. Jednak nadal, broń palna jest tu nieprzydatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja.

Za dużo filmów za mało rzeczywistości.

Pisze o pistolecie, nie o gazie, bo to już adekwatny środek gdy trzeba obezwładnić kogoś agresywnego.

 

Tyle że wtedy trzeba kontynuować czynności z takimi osobami. Dlaczego policjanci pozwolili się znieważać i naruszać nietykalność - tego już nie wiem. Jednak nadal, broń palna jest tu nieprzydatna.

Co? Za dużo filmów? Myślisz, że dresiki by się nie wystraszyły, jakby policjant strzelił w powietrze?

 

Ostatnio strzelali z gumowych kul do agresywnych dziadów. I co było?

Był shitstorm i gimbaza opluwała policjantów w internecie, a na ulicach w tamtej mieścinie zbierali się ludzie ćwierć inteligentni. Ja akurat popieram strzelanie z gumowych kul do agresywnej dziczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja też popieram, ale... społeczeństwo nie. Głosy były bardzo podzielone.

A nikt nie odważył się ich potem porządnie rozgonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Za dużo filmów? Myślisz, że dresiki by się nie wystraszyły, jakby policjant strzelił w powietrze?

 

Był shitstorm i gimbaza opluwała policjantów w internecie, a na ulicach w tamtej mieścinie zbierali się ludzie ćwierć inteligentni. Ja akurat popieram strzelanie z gumowych kul do agresywnej dziczy.

już wiem kogo kolejnego dodać do listy z ingorowaniem postów :poke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelić dwa razy w powietrze, to się dresik posra ze strachu i odpuści.

 

 

Ten też jak widać odpuścił:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę źle to zrobili, powinni mu dawno kulkę wpakować jak szedł do policjantki z tym co miał w ręku, teraz pewnie będą mieli tylko problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę źle to zrobili, powinni mu dawno kulkę wpakować jak szedł do policjantki z tym co miał w ręku, teraz pewnie będą mieli tylko problemy.

 

Troche brzmi troche zbyt delikatnie :E

Zamiast mu strzelić w noge to wypakowali do niego z bliska 2 strzały ( chybione nie wiem jakim cudem) a potem obsypali gradem kul jak uciekał.

Dobrze, że ludzi nie było w pobliżu bo by była tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche brzmi troche zbyt delikatnie :E

Zamiast mu strzelić w noge to wypakowali do niego z bliska 2 strzały ( chybione nie wiem jakim cudem) a potem obsypali gradem kul jak uciekał.

Dobrze, że ludzi nie było w pobliżu bo by była tragedia.

Za duzo battlefielda, z resztą temat był już poruszany. Nie oczekuj od policjanta, który broni używa raz w życiu aby był opanowany w sytuacji kiedy musi w końcu z niej skorzystać. Brak doświadczenia i wyszkolenia. To nie jest strzelnica gdzie tobie się wydaje, że ty byś trafił bez żadnego problemu 20 razy w środek tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...