Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacUrable

Słuchawki do gier do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuje słuchawek gamingowych, a głównie do cs go. Zastanawiam sie pomiędzy Kingston HyperX Cloud a Razer Kraken Pro, jednak może macie lepsze propozycje :) z góry wielkie dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie HyperX. Razer to imitacja słuchawek dla napalonych "graczy". Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Nie ma strony w tym dziale, zeby ktoś nie plakał po ich zakupie, że coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie masz jakiejs porzadnej karty dzwiekowej to sobie odpusc takie sluchawki... ja kupilem wlasnie hyperx i graja gorzej od philips shp 2000 chodzi mi o gre bo muzycznie sa duzo lepsze...

teraz przy pierwszej wyplatce musze wybecelowac jeszcze hajs na dzwiekowke i moze dopiero zagraja... jak narazie jest tragedia liczylem na duzo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dżwiękowa realteka( modelu nie pamietam) laptopowa, wiec prawdopodobnie szału ni ma. Jednak grałem na pożyczonych siberianach v2 i musze przyznac ze grało sie sympatycznie. Wspomnę że laptop jest przeznaczony do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie te siberia sa takiej jakosci jak te moje philipsy wiec wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć takstar hi2050, otwarta konstrukcja jest przydatna w grach, poza tym zgodnie z recenzją z wielu stron grają dobrze nawet z integrą i nie potrzebują napędzenia. Platronicsy to takie same gejmerskie pro 7.1 gówno, ktore szczerze odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki sam szajs z pseudo 7.1, jak reszta. Hyperx polecam z całą stanowczością, nawet do integry. Uzytkownik @WQW jako chyba jedyny na tym forum jest z nich niezadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Słuchałeś 788?

 

http://www.morele.net/sluchawki-plantronics-gamecom-788-7-1-usb-201270-05-662239/ tu od razu widać, że pseudo bajery takie jak 7.1 i USB już na starcie je dyskwalifikują, poza tym masz tutaj ich stronę:

 

http://www.plantronics.com/us/product/gamecom-788

 

To samo co u Razera, czyli - "słysz przeciwników nawet jak stoją w miejscu, super mega bas" itp. zwykłe super gejmerskie słuchawki, których tutaj nikt nie poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej wydać mniej na Superlux HD-668B które imo nie tylko moim zdaniem lepiej się nadają pure do grania od pro80(HyperX Cloud) bo to słuchawki bardziej uniwersalne

i za te 200 zł kupić sobie jakąś kartę dźwiękową ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej wydać mniej na Superlux HD-668B które imo nie tylko moim zdaniem lepiej się nadają pure do grania od pro80(HyperX Cloud) bo to słuchawki bardziej uniwersalne

i za te 200 zł kupić sobie jakąś kartę dźwiękową ?

 

Też dobra opcja, jednakże te słuchawki nie sa bez wad - niskiej jakości pady, które nie są zbyt wygodne i pękają po dłuższym czasie (choć to problem wielu słuchawek), plastikowa osłona pałąka pęka pozostawiając lekką szczelinę i choć nie wpływa to na działanie słuchawek nie wygląda zbyt dobrze. Oczywiście słuchawki nadrabiają świetną jakością dźwięku. Hi 2050 mają pady welurowe czyli o wiele wygodniejsze, uszy nie będą się pocić, nie powinno też tak uciskać głowy. Lepiej według mnie brać właśnie te takstary, a potem dozbierać jeszcze 100 zł i kupić dobrą kartę. Należy jednak pamiętać, że to konstrukcja otwarta i może to komuś przeszkadzać, wtedy najlepiej poczekać na kolejną promocję HyperX Cloud (ostatnio 239 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki sam szajs z pseudo 7.1, jak reszta. Hyperx polecam z całą stanowczością, nawet do integry. Uzytkownik @WQW jako chyba jedyny na tym forum jest z nich niezadowolony :D

 

 

moze trafily mi sie jakies uszkodzone xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli decyzja pada na HyperX. Tylko czeka mnie zakup jeszcze karty dźwiekowej zewnetrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze trafily mi sie jakies uszkodzone xD

 

 

Niekoniecznie.

Po pierwsze kwestia źródła.

Po drugie kingstony są całkiem niezłe,ale ten dół nie każdemu może pasować.

Jeżeli ktoś preferuje zrównoważone granie wybierze ofertę superluxa (gorsze wykonanie).

Wszystko zależy od preferencji i przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...