Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

niko010280

czy procesor pociągnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien kłopot ponieważ niewiem czy cos mw2 mi pójdzie

 

Mam procesor Intel pentium 4HT 3.00 ghz

Ram1,75

Karta nvidia geforce 210 1024mb

 

 

A minimalne wymagania procesora to Intel pentium 4 3,2 ghz

 

Czy pójdzie na średnich albo minimalnych

 

Cod mw2 mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie będzie, ale na minimalnych/średnich powinno być dosyć grywalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widzę. P4 starcza tylko do uruchomienia gry, ale jeżeli lubisz minimalne detale to na "chama" zagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widzę. P4 starcza tylko do uruchomienia gry, ale jeżeli lubisz minimalne detale to na "chama" zagrasz.

a gdybym podkręcił do 3,2 i uruchomił grę jakimś programem do przyśpieszenia gier to ile bym mial fps

 

a gdybym podkręcił do 3,2 i uruchomił grę jakimś programem do przyśpieszenia gier to ile bym mial fps

 

 

Bo mam cod mw1 i na najwyższych 30-40 fps jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci da te 200MHz? :lol2: tu trzeba byłoby minimum 3.5Ghz a najlepiej Pentium D/ Dual Core. MW1 a MW2 nie różnią się zbyt wiele, więc powinieneś mieć te 30-40 na medium w dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania w MW2 mówią tyle że potrzebny jest procesor jednordzeniowy o taktowaniu 3,2GHz klasy Pentium 4 i nie uwzględniają HT.

 

Twój procek ma HT więc gra powinna chodzić płynnie. Dodam że odpalałem tą grę na pentiumie 4 2,8GHz i gra chodziła sparowana z HD4670.

 

U ciebie najsłabszym elementem jest karta graficzna i tu bym szukał wąskiego gardła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa chipstetu który sprawdziłem na cpuz wyszlo mi że ta karta to Nvidia GeForce Gt 218

 

Nazwa chipstetu który sprawdziłem na cpuz wyszlo mi że ta karta to Nvidia GeForce Gt 218

A i gdy wszedłem na yt i wpisałem nazwę mojej karty to wyszło mi że nawet pociągnie mw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...