Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

harnas05

Lenovo g580 problem z ładowaniem baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z laptopem Lenovo g580. Otóż przy wyciągniętej baterii laptop uruchamia się normalnie. Jednaże przy włożonej baterii, laptop nie wykrywa zasilacza i nie ładuje baterii, ale się uruchamia i pracuje na samej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz oryginalny i na pewno w pełni sprawny, sprawdź na innym zasilaczu i baterie w innym laptopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz niby oryginalny, ma napięcie na wyjściu, jednak teraz już nawet na oryginalnym zasilaczu laptop nie uruchamia się. Mam zasilacz od asusa i laptop uruchamia się, ale nadal przy włączonym lapku nie ładuje się, ale co ciekawe, przy wyłączonym laptopie i podłączonym laptopie bateria ładuje sie (świeci kontrolka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być niby oryginalny, albo oryginał albo zamiennik a z tymi są problemy bo to chiński chłam.

Na oryginalnym zasilaczu ma być logo producenta laptopa, zobacz na necie jak wygląda oryginalny i porównaj ze swoim.

Oczywiście nie wykluczam uszkodzenia i oryginalnego zasilacza.

Lenovo to firma która ma relatywnie najtańsze laptopy względem podzespołów,muszą na czymś oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...