Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dxb

Odblokowany 2G a 3G i 4G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym kupić telefon na portalu eBay tak, aby móc bez kłopotów używać go w Polsce w sieci Orange. W ofercie jest napisane:

"2G Network : GSM GPRS EDGE - 850, 900, 1800, 1900 MHz (Any GSM Carrier Worldwide)

3G Network : UMTS / HSDPA - 850, 2100 MHz (AT&T USA Only, Not for T-Mobile)

4G Network : LTE - 800, 1500, 1800, 2100 Mhz (Does NOT work for US Carriers such as AT&T and T-Mobile)"

Co do tego, że z telefonu będę mógł wykonać połączenie mam pewność, natomiast pytanie pojawia się jak będzie z wykorzystaniem sieci 3G i 4G. Z tego, co widzę, to częstotliwości się zgadzają, jednak sprzedawca pisze "AT&T USA Only, Not for T-Mobile". Czy jest to możliwe, że telefon został odblokowany dla użycia sieci 2G, a sieci 3G nadal są zablokowane dla AT&T? Czy może sprzedawcy chodzi tylko o częstotliwości jakie te amerykańskie sieci wykorzystują? Zadałem mu pytanie, ale nie otrzymuję odpowiedzi, więc proszę o pomoc drogich forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce masz 3G na 900 i 2100, więc się zgadza. LTE jest aktualnie na 1800 (Band 3 FDD), będzie też na 800 (Band 20 FDD). Sprawdzaj dokładnie, albo podaj konkretny model, konkretną ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem częstotliwości, wszystko się zgadza, nie o to pytałem. Moje wątpliwości wzbudza jedynie notka sprzedawcy, to co napisane w nawiasie brzmi tak jakby sieci 3G i 4G nie były odblokowane. Nie znam się na unlocking'u, więc chciałem spytać, czy istnieje możliwość, że telefon te ma odblokowaną sieć 2G, a zablokowane sieci 3G i 4G dla konkretnego operatora.

Jeśli to w czymś pomoże, to chodzi o telefon LG G Flex, a konkretnie o tę ofertę: http://www.ebay.com/itm/LG-G-Flex-32GB-6Curved-OLED-Display-Unlock-GSM-Android-Smartphone-L23-/252014660864?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3aad3e8d00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wynika to

LG L23 jest na rynek japoński LG F340 na koreański

 

L23 and F340 are not good. Japanese and Korean language and apps still exist in them. Rooting and Custom ROM are available for them on Japanese websites. You have to use Google Translate every time to get help for them. eBay seller removed few japanese and korean apps. But if you factory reset, it starts with japanese language. D959, D950, LS 955 are american carrier unlocked. AT&T, T-Mobile or Sprint. These got kitkat update and are in English language by default. Buy one of these instead. Phone from eBay comes open sealed but Brand new. Sealed is opened to network unlock the phone. Comes with charger only.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...