Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamien7

Ocena zestawu !

Rekomendowane odpowiedzi

Obudowa zalman z 11 plus

Zasilacz silentiumPC deus m1 550w

Hdd jakis wd

 

 

Procesor dales 400 zl tanszy no i mowia ze prawie nie ma roznicy, napewno jakas jest.

 

Ssd dales jakis gorsY zapis tylko 170 mb a ja w tym sandisku mam pow 500.

 

Karta gorsza piszcza cewki i glosniejsza jak podaja w komentarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się nie znać i się kłócić, następnym razem poczytaj :E

W Twoim SSD jest podany zapis sekwencyjny, a w tym moim jest podany już ten "realny".

między 4690K a 4790K grach różnicy nie ma, jakbyś bawił się w zaawansowaną grafiką to ok, przy grach nie ma sensu dopłacać.

Nie każdy egzemplarz, to że weźmiesz Gigabyta nie znaczy że nie będą piszczeć cewki, a Gigabyte zawiódł trochę jeśli chodzi o chłodzenie i karta jest głośna.

Jeśli Evga Ci nie odpowiada to weź Mój link, ma pół pasywne chłodzenie.

 

A tak w ogóle, czemu przy takich funduszach dysk tylko 120Gb?

Lepiej będzie 250Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo i tak juz sporo wydam to mysle ze syarczy 120 gb, bo system i programy to tez dysk az nad to :) to mozesz mi podac takis sensowny ssd z pozadnym zapisem a nie jak ty cos mowisz ze tu jest taki a tu taki, tak do 300 zl tem ssd.

 

Co do karty to ja msi omijam szerokim lukiem. dlaczego? Poniewaz jakos mi nie pasuje nic od nich nie mam zaufania do msi. Czy wybor gigabyte to az taka pozazka z wf.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam bylo przemyslenie tu chcee ocene :) regulaminu nie lamie :)

 

No i wiesz to nie sa male pieniadze dla mnie to chce wszustko przedyskutowac :) pracuje za gramanica miesiac na to xd ale jeszcze drugie tyle prawie zostanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemyślenia w stylu?

A.Co wybrać?

b. To

A.Dlaczego

b.Bo....

A.Więc co wybrać

b. powiedziałem, że to...

A. Ale Co wybrać?

b. Mówiłem....

A. OK....

I Wybrać coś innego to już nie są "przemyślenia", a czysty trolling

PS. Pewnie w twoim przypadku matrix to będzie wyglądało tak samo.... A potem będzie płącz na forum dlaczego to, to i to :(

@down obgadywanie a szeroko pojęte wkurwianie to nie jest to samo, oj nie jest Dodam jeszcze: tak jak matrix powiedział: NIE ZNASZ SIĘ, a dyskutujesz, z tych ostatnich 3 tematów które założyłeś w ciągu 5 dni (jeden w dziale komputery) NIC NIE WYWNIOSKOWAŁEŚ i tak w koło macieju, dyskutujesz z osobami które "Robią" w tym ponad rok, a w niektórych przypadkach (np moim) komputery towarzyszom im przez ponad połowę życia. Ale nie! Ty wiesz lepiej, bo zamiast uwierzyć osobą które się na tym znają wolisz ufać marketingowym cyferkom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale smieszne, chce to obgadac wszystko i nie miec watpliwosci, a ty dalej swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...