Skocz do zawartości
skunRace

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

pWsitgw.png

Premiera 7.10.2016

Trailer

Gameplay

 

Głównym bohaterem jest czarnoskóry Lincoln Clay. Po powrocie do domu z Vietnamu wstępuje do "czarnej mafii". Tam długo nie zagrzewa miejsca, gdyż cała jego nowa rodzina zostaje wybita przez włoskich mafiozów, a on sam dostaje kulkę w głowę. Napędzany zemstą Lincoln zbiera ludzi do swojej rodziny. Poznaje Cassandrę, Burke'a i Vito Scalettę z drugiej części gry. Ci z kolei, w zależności od naszych akcji i nastawienia do nich, odblokowują dla nas pewne umiejętności lub dają się poznać ze złej strony.

 

Wszyscy wiedzieliśmy to od dawna, ale teraz to oficjalne wiadomości . Jako wielki fan poprzednich części, grałem w 1-2 kilkanaście razy, pozwoliłem sobie założyć temat, o tej jak dla mnie wyśmienitej serii.

Plotki o III części pojawiły się już w 2012 roku, gdzie niby kolejna część miała się pojawić na premierę Xboxa One i PlayStation 4, nic z tego nie wyszło.

 

Dopiero w styczniu, Rick Pasqualone który udzielał głosu Vito Scaletcie, głównemu bohaterowi 3 części, napisał na Twiterze, że niebawem możemy spodziewać się zapowiedzi Mafii 3.

W końcu doczekaliśmy się pierwszego szkicu promocyjnego. Więcej dowiemy się w czasie targów Gamescom, a pierwszy trailer zobaczymy dokładnie 5 sierpnia o godzinie 14.

 

Za grę odpowiada nowo powstałe studio Hangar 13. W jego skład wchodzą członkowie ekipy 2K Czech odpowiedzialnej za poprzednie części tej serii. W styczniu zeszłego studio w Pradze zostało zamknięte, a pracowników przeniesiono do Stanów Zjednoczonych.

 

Jak było do przewidzenia, 3 część będzie się dziać w latach późniejszych niż zakończenie części 2. Po szkicu widać że można się spodziewać 60-70 lat.

Niestety mi osobiście najbardziej odpowiadają czasy prohibicji do lat 40-45. Mafia II dużo bardziej odpowiadała mi przez okres zimowy. Pierwsza część to klasa sama w sobie.

Po prostu uwielbiam klimat tamtych lat i dużo bardziej mi odpowiadają. Co nie znaczy, że nie będę wyczekiwał premiery 3 części jako jednej z ulubionych serii.

Więcej informacji nie długo ;) Zachęcam do dyskusji, mam nadzieję, że moderatorzy nie mają nic przeciwko o nowym temacie zacnej serii, skoro jest już oficjalnie potwierdzona.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO kuzwa do trailera nie mogę doczekać OO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi osobiście najbardziej odpowiadają czasy prohibicji do lat 40-45. Mafia II dużo bardziej odpowiadała mi przez okres zimowy. Pierwsza część to klasa sama w sobie.

Po prostu uwielbiam klimat tamtych lat i dużo bardziej mi odpowiadają. Co nie znaczy, że nie będę wyczekiwał premiery 3 części jako jednej z ulubionych serii.

Spokojnie, 1 obrazek z którego nie ma sensu wyciągać wniosków zobaczyłeś i już piszesz że Ci się bardziej dwójka podobała :E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mówi się, że Mafia 3 będzie się dziać w latach późniejszych niż część 2. W którym roku skończyła się Mafia 2 ? Po samochodach twierdzę, że 3 część będzie się dziać w latach 60-70.

I jestem na 90% pewny, że tak będzie. Wyciągasz pochopne wnioski, że po obrazku twierdzę że 2 jest lepsza od 3 :lol2:

Nie, po prostu nie mam co liczyć w 3 części na czasy prohibicji lub lata 40. A skoro uwielbiam tamte lata, Mafia ma wtedy dla mnie lepszy klimat to mogę tak twierdzić.

Zwłaszcza, że 2 najbardziej podobała mi się do czasu gdy Vito wyszedł z więzienia, co tym dziwnego. W skrócie wolę Zakazane Imperium niż Rodzinę Soprano, choć obydwa są świetne ;) I pewnie nie tylko ja wolę klimat tamtych lat. Mam nadzieję, że premiera w 2016 roku, bo to tytuł wyczekiwany przeze mnie jak Wiedźmin czy GTA :)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mówi się

Różne rzeczy się mowi ;) Poczekam co najmniej do trailera lub gameplayu żeby móc wstępnie ocenić czy ta gra ma zadatki na bycie lepszą czy gorszą od dwójki. Praktycznie nic nie wiemy o grze więc z jakimikolwiek ocenami radziłbym się wstrzymać chocby do tego 5 sierpnia.

 

Ale zgodzę się, że Mafia bardziej kojarzy się ze starszymi latami niż późniejszymi i im blizej teraźniejszości tym może być ciężej uchwycić klimat, który znamy z tej serii.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie rozumiesz o co mi chodzi, ja nie mówię która jest lepsza czy gorsza, tylko które lata mi bardziej pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celuje w lata między 65-75 Widać muscle car

 

Muscle car jest samochodem o wyjątkowo wysokich osiągach. Termin ten odnosi się głównie do amerykańskich, australijskich bądź południowoafrykańskich modeli z silnikami o dużej pojemności produkowanymi pomiędzy 1964 a 1973 dla samochodów amerykańskich i 1968 a 1976 dla samochodów australijskich.
Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie rozumiesz o co mi chodzi, ja nie mówię która jest lepsza czy gorsza, tylko które lata mi bardziej pasują.

Tylko że nie masz żadnych dowodów na to, że gra będzie np. tylko toczyła się wtedy i wtedy. Równie dobrze może być to przekrój lat tak jak w dwójce. Poza tym:

 

Mafia II dużo bardziej odpowiadała mi przez okres zimowy

Skąd masz pewność, że w grze nie będzie fragmentu gry w okresie zimy?

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia w roku 1975 w Miami, klimat GTA vice city :E. I było by pozamiatane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grę odpowiada Hangar 13, a nie "prawdopodobnie".

Na oficjalnej stronie gry widnieje właśnie logo Hangar 13, więc to już potwierdzone.

Mnie tam lata 60. pasują. Jeśli akcja rozegra się także w 70., to raczej wczesnych i pewnie przez tylko część gry.

Mam nadzieję, ze potwierdzi się miejsce akcji (Luizjana) - po tej grafice jestem prawie pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia w roku 1975 w Miami, klimat GTA vice city :E. I było by pozamiatane

VC rozgrywało się w latach 80, nie 70'. Nie znoszę tego klimatu :kwasny:. Oby M3 rozgrywała się w latach 60. Klimat pierwszej połowy Goodfellas :notworthy:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie masz żadnych dowodów na to, że gra będzie np. tylko toczyła się wtedy i wtedy. Równie dobrze może być to przekrój lat tak jak w dwójce. Poza tym:

 

 

Skąd masz pewność, że w grze nie będzie fragmentu gry w okresie zimy?

Chryste Panie, pewnie będzie to przekrój lat, tylko 60-70, pewnie, że może być fragment gry w okresie zimy. Ty dalej nie wiesz o co mi chodzi.

Mówiłem, że okres zimy w 2 podobał mi się bardziej bo były tam lata 40, a nie okres gdzie Vito wyszedł z więzienia. Tak ciężko Ci pojąć, że ktoś może woleć pewien okres bardziej ?

Dowodów nie mam, wspomnisz moje zdanie 5 sierpnia. Gra będzie się toczyła w latach 60+ Osobiście byłbym wniebowzięty, gdyby toczyła się w latach 20-40 i tylko tyle :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste Panie, pewnie będzie to przekrój lat, tylko 60-70, pewnie, że może być fragment gry w okresie zimy. Ty dalej nie wiesz o co mi chodzi.

Mówiłem, że okres zimy w 2 podobał mi się bardziej bo były tam lata 40, a nie okres gdzie Vito wyszedł z więzienia. Tak ciężko Ci pojąć, że ktoś może woleć pewien okres bardziej ?

Dowodów nie mam, wspomnisz moje zdanie 5 sierpnia. Gra będzie się toczyła w latach 60+ Osobiście byłbym wniebowzięty, gdyby toczyła się w latach 20-40 i tylko tyle :hmm:

Nic nie będe wspominał, po prostu nie lubię gdy ktoś wyprzedza fakty i oznajmia pewne rzeczy nie mając żadnego potwierdzenia gdzie o historii w grze tak naprawdę nic nie wiadomo. Sam wolałbym, żeby to były bardziej lata 40 niż 70 ale tak naprawdę wszystko zależy od podejścia twórców, tego jak nam dane czasy pokażą i nie miałbym nic przeciwko gdyby to był nawet przekrój lat 40-60 gdzie zaczynamy dwudziestolatkiem a kończymy gościem w okolicach 40.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak gralem w 1 od ktorej sie oderwać nie dalo, jedna z najlepszych gier dla mnie. Potem plotki i wkoncu zapowiedź 2, tyle czekania a gra fabularnir i klimatycznie do 1 nie miala podbicia(najwiekszy crap po tak niesamowitej 1) dlatego do 3 podchodze z bardzo wielkim dystansem, po strasznym rozczarowaniu jakim byla 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda intrygująco, taki setting również bardzo mi pasuje. Zobaczymy 5 sierpnia co już mogą pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak gralem w 1 od ktorej sie oderwać nie dalo, jedna z najlepszych gier dla mnie. Potem plotki i wkoncu zapowiedź 2, tyle czekania a gra fabularnir i klimatycznie do 1 nie miala podbicia(najwiekszy crap po tak niesamowitej 1) dlatego do 3 podchodze z bardzo wielkim dystansem, po strasznym rozczarowaniu jakim byla 2.

Nie przesadzaj, moze i Mafia II nie miala startu do poprzedniej odsłony ale to co otrzymalismy i tak fabularnie i nie tylko bylo duzo lepsze od crapów, ktore co rok otrzymujemy od Acti, Ubi i innych podobnych. Jesli nie porownywac tej gry do pierwszej czesci to byla ona bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będe wspominał, po prostu nie lubię gdy ktoś wyprzedza fakty i oznajmia pewne rzeczy nie mając żadnego potwierdzenia gdzie o historii w grze tak naprawdę nic nie wiadomo. Sam wolałbym, żeby to były bardziej lata 40 niż 70 ale tak naprawdę wszystko zależy od podejścia twórców, tego jak nam dane czasy pokażą i nie miałbym nic przeciwko gdyby to był nawet przekrój lat 40-60 gdzie zaczynamy dwudziestolatkiem a kończymy gościem w okolicach 40.

Nie zmienia to faktu, że czekam na 3 część z wielkim utęsknieniem. Nie ważne, czy będzie się toczyła w moich ulubionych latach czy później, ten okres też jest świetny i ma swój klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lata od 40 do 90 poprzedniego wieku mają niesamowity klimat, gdyż nie było w tedy tak zaawansowanej elektroniki.

 

Watch Dogs i jego styl współczesny to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II też była świetna, miała tylko jedną wadę była za krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lata od 40 do 90 poprzedniego wieku mają niesamowity klimat, gdyż nie było w tedy tak zaawansowanej elektroniki.

 

Watch Dogs i jego styl współczesny to tragedia.

Lata 90 w mafii? Daj spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata 90 w mafii? Daj spokój :)

Ogólnie piszę, takie GTA 6 w stylu dobrych filmów akcji z lat 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grę odpowiada Hangar 13, a nie "prawdopodobnie".

Na oficjalnej stronie gry widnieje właśnie logo Hangar 13, więc to już potwierdzone.

Mnie tam lata 60. pasują. Jeśli akcja rozegra się także w 70., to raczej wczesnych i pewnie przez tylko część gry.

Mam nadzieję, ze potwierdzi się miejsce akcji (Luizjana) - po tej grafice jestem prawie pewien.

 

Dokładnie. Wygląda to na Luizjanę i na pewno lata 70, bo są muscle car, a laska też ma afro na głowie. Kurcze jakby to był mroczny klimat jak w serialu Detektyw to by pozamiatali. Dywagacje jakoby to było coś w stylu słonecznego Vice City można tym screenem oddalić, cukierkowość by zabiła serię. Ci co oglądali American Gangster wiedzą, że da się oddać gangsterski okres lat 70 - handel narkotykami itd. Myślę, że w tym właśnie kierunku pójdą.

 

Ameryka ma naprawdę ciekawe okresy w swojej historii i świetne terytoria to zdjęć.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wygląda to na Luizjanę i na pewno lata 70, bo są muscle car, a laska też ma afro na głowie. Kurcze jakby to był mroczny klimat jak w serialu Detektyw to by pozamiatali. Dywagacje jakoby to było coś w stylu słonecznego Vice City można tym screenem oddalić, cukierkowość by zabiła serię. Ci co oglądali American Gangster wiedzą, że da się oddać gangsterski okres lat 70 - handel narkotykami itd.

Muscle Cars produkowano już w latach 60., więc te 70. to wcale nie "na pewno". Chociaż możliwe, że akcja rozpocznie się w latach 60., a skończy w 70.

Co do reszty, to się zgodzę. Też liczę na podobny, cięższy (zwłaszcza niż w "dwójce") klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko się nie okazało, że premiera to 2017 rok i ze 2 razy ją jeszcze przełożą :E Jak zapowiedzą jeszcze przed premierą jakieś DLC to zacznę się obawiać.

 

Tymczasem zmykam posłuchać sobie soundtracku z Mafii czekając na 5-ego sierpnia.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...