Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

djflex20

Monitor po godzinie pracy nie widzi komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po około godziny pracy komputer nie widzi ze jest podłączony do karty graf. Dodam ze dzisiaj zainstalowałem nowy system (windows 7 64bit, wcześniej posiadałem 32 bit i wszystko było ok). Do karty graficznej zainstalowałem sterowniki ale nie wiem czy do monitora tez powinienem. Mój monitor - Samsung syncmaster 793 DF. karta graficzna - radeon 5770 hd

PS. przed zainstalowaniem nowego windowsa wszystko dzialalo. Jak możecie to wyślijcie mi link do sterownikow od tego monitora bo przeszukałem wszystko i nie moglem znaleźć chyba ze to może być przez cos innego. POMOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś sterowniki 64 bit czy 32 bit od grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączysz do innego PC albo zintegrowanej to wszystko działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina karty w 100 % bo wczesniej wszystko dzialalo to jest wina oprogramowania na stowke. Tylko co probowac instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym być pewny na milion procent że to nie wina ani monitora ani grafiki żeby później się nie okazało że niepotrzebnie siedzisz nad tymi sterownikami.

http://www.amd-drivers.com/download-RadeonHD5770-graphics-driver-for-Windows7-64bit.html

https://driverscollection.com/?H=Radeon%20HD%205770&By=ATI&SS=Windows%207%2064-bit

http://forum.benchmark.pl/topic/89878-ati-radeon-hd-5770-1gb-ddr5-sterownik-ekranu-przesta%C5%82-dzia%C5%82a%C4%87/

Poszukałem 5-10 minut w sieci. Nie odpowiadam za ściągnięte pliki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko dziala od 2 godzin zobaczymy co bedzie potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm znowu przestal dzialac ale wpadlem na pomysl i zmienilem z 60hz na 75hz. Wszystko gra zobaczymy jak dkugo bo przewaznie ten monitor pracuje do 60hz. Jak sie spali to pieprzyc go ;) stare dziadostwo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro raz działa a raz nie to albo karta graficzna pada albo monitor. Chyba że masz zainfekowanego PC ale po formacie? Masz antywirus czy jedziesz bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po formacie i juz zainfekowany? Wszedlem tylko na strony ze sterownikami;) nawet przegladarki nie pobieralem. Teraz inna bajka. Po wlaczeniu komputera i napisach "uruchianie systemu" nic sie nie wyswietla. Tzn ciemny ovraz jest. Monitor jest wlaczony wszystko chodzi tylko nic sie nie wyswietla. W trybie awaryjnym wszystko ladnie cchodzi. Co jest do chu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor nie daje rady z parametrami, zmniejsz rozdzielczość. albo po prostu umiera, bo pewnie 10 lat już ma jak nie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie awaryjnym prawdopodobnie jest wykorzystywana zintegrowana karta graficzna. Ja obstawiam kartę graficzną. Najłatwiej to sprawdzić podmieniając monitor lub kartę graficzną i razem z nią sterowniki. To raczej nie soft jest winny ani sterowniki od GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaki monitor polecacie. Coś taniego max 19 cali bo chce jak najmniej wydac. Taki polaczek cebulaczek ze mnie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierw się upewnij że to wina monitora. Chyba że wolisz mieć 2 sprawne monitory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...