Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olcha202

[Zamknięty]Lapek dla Mamy - proszę o porady

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem Ola, średnio obeznana w kompach i ich parametrach.

 

Poszukuje lapka dla mojej mamy do 1500 zł.

Sama ostatnio kupiłam Dell'a za 2800, procek core i7, 4 rdzenie, 8 GB RAM, dysk SSD 250 GB plus zewnętrzny 1000 GB.

Szukam czegoś w miarę dla mamy do 2000. Nie może być za dobre bo mam upierdliwego brata, który by jej zaraz zabierał i chciał na nim grać, więc coś, na czym dobra gra nie pociągnie. Mama używałaby lapka do takich aktywności jak pisanie dokumentów, przeglądanie neta, oglądanie filmów, magazynowanie fotek i dokumentów - standardowy użytkownik.

Zależy mi na prockach serii Intel Core i3/i5. Dysk do 500 GB mamie wystarczy, wydaje mi się że RAM będzie najlepszy 8 GB, chociaż może mniejszy starczy. Czy macie jakieś ciekawe propozycje? Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz laptopa do 1500zł, który ma kosztować max 2000zł i ma być dobry, ale jednak nie bo brat. Zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz laptopa do 1500zł, który ma kosztować max 2000zł i ma być dobry, ale jednak nie bo brat. Zrozumiałem?

 

 

 

Hahah, jestem babą, baby nie zrozumiesz.

 

W skrócie - znośny lapek dla standardowego użytkownika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam żonę, więc muszę próbować :E. Jeżeli laptop ma być tylko do przeglądania internetu, pisania dokumentów i oglądania filmów to proponuję rozwiązania do 1000zł: http://www.x-kom.pl/p/239858-notebook-laptop-15-6-lenovo-g50-30-n2840-4gb-500-dvd-rw-srebrny.html

Mamie spokojnie starczy taki sprzęt, a brata nie będzie zbytnio kusiło bo o nowych grach na tym laptopie może pomarzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...