Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PTKQ107

CS GO komputer+monitor do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam komputera do gry CS:GO który wyciągnie jakieś 200fps żeby dobrze komponował się z monitorem mającym 120hz do 3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz komputera do 3000zł, który będzie się komponował z monitorem 120Hz czy komputera z monitorem 120Hz do 3000zł? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci da 120 hz? Popatrz niżej jest temat "opinia o zestawie" w którym napisaliśmy dlaczego w tej cenie wybrać coś 60 hz + lepsze podzespoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz komputera do 3000zł, który będzie się komponował z monitorem 120Hz czy komputera z monitorem 120Hz do 3000zł? :E

 

Komputer z monitorem do 3000zł

 

a co ci da 120 hz? Popatrz niżej jest temat "opinia o zestawie" w którym napisaliśmy dlaczego w tej cenie wybrać coś 60 hz + lepsze podzespoły...

 

Chciałbym 120hz bo przy tym będzie się grało płynniej i przyjemniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz za 3k monitora 120 hz i sprzętu który Ci utrzyma na High tyle fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTKQ107 masz już jakieś części. Dysk, obudowę, cokolwiek, czy trzeba wszystko brać pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam.

Potrzebuje Płyty głównej, procesora, karty graficznej, ram, obudowy i zasilacza.

 

Odliczając monitor który sobie upatrzyłem na kompa zostaje 1800zł. Wystarczy że wyciągnie te 150fps w 1080p na średnich.

 

Najlepiej jak by był to zestaw pod i5 4460 bo w cs go jak wiadomo większą role odgrywa procesor i z taką 4 rdzeniową i5 można oszczędzić na karcie bez dużych spadków fps.

 

 

@Ogólnie mam jeszcze obudowe z dołączonym zasilaczem kupioną jakieś 10 lat temu razem z komputerem ale chyba nie ma sensu dłuzej jej trzymać (Obudowa marki Lexus :E nie wiem jaki dokładnie model.

Zasilacz w obudowie: http://i61.tinypic.com/11jcggn.jpg

 

Mam też płytę główną - GA P43T-ES3G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk mam.

Potrzebuje Płyty głównej, procesora, karty graficznej, ram, obudowy i zasilacza.

 

Odliczając monitor który sobie upatrzyłem na kompa zostaje 1800zł. Wystarczy że wyciągnie te 150fps w 1080p na średnich.

 

Najlepiej jak by był to zestaw pod i5 4460 bo w cs go jak wiadomo większą role odgrywa procesor i z taką 4 rdzeniową i5 można oszczędzić na karcie bez dużych spadków fps.

 

 

@Ogólnie mam jeszcze obudowe z dołączonym zasilaczem kupioną jakieś 10 lat temu razem z komputerem ale chyba nie ma sensu dłuzej jej trzymać (Obudowa marki Lexus :E nie wiem jaki dokładnie model.

Zasilacz w obudowie: http://i61.tinypic.com/11jcggn.jpg

 

Mam też płytę główną - GA P43T-ES3G

Tylko dysk się przyda z tego co masz.

Zestaw z monitorem. Trochę budżet przekroczony, ale już naprawdę nie ma jak oszczędzić (ewentualnie na obudowie lub procku, bierz i3-4170 wtedy). Jak możesz jeszcze dorzucić ze 150 zł dodatkowe to kartę z tego zestawu zamień na R9270X-DC2-2GD5.

Kody "zniżkowe".

 

Plan na przyszłość. Dokupujesz drugie tyle takiego samego ramu dla ogólnej poprawy. Dysk SSD na system i najczęściej używane aplikacje (nic teraz nie polecę, bo w przyszłości inne modele mogą być bardziej opłacalne). Opcjonalnie chłodzenie na CPU. Dokładnie w tej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tańsza H81M P33 nie dała by rady?

Poradzi sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... Tylko 150 fps w cs NIE WYGLĄDA jak 144 fps w typowej grze (a raczej jak 60) - silnik cs'a działa całkowicie inaczej, a żeby mieć zestaw który uciągnie cs'a w stałych 300 fps potrzebne jest mieć r9 280 po OC + i5 4460, a to jest już około 2500 zł... Powiem szczerze - denerwuje mnie mówienie w stylu: Mam 3k, walić to że mój komputer to będzie gówno, a te 144hz praktycznie nic mi nie da poza tym, że bardziej się dowartościuje, a jak mi się znudzi cs to będę mógł co najwyżej pograć se w minecraft'a - chce monitor 144 hz i tyle! W tej cenie bez dysku masz: http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=67360 i nic wydajniejszego nie dostaniesz - chyba, że byś wziął wersje 22 calową + r9 380/ gtx 960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam 3k, walić to że mój komputer to będzie gówno, a te 144hz praktycznie nic mi nie da poza tym, że bardziej się dowartościuje, a jak mi się znudzi cs to będę mógł co najwyżej pograć se w minecraft'a"

 

Chcesz mi powiedzieć że na kompie z i3 4170 albo i5 4460 + 750 ti albo r9 270/270x bede mógł grąć tylko w minecrafta i csa? :D

juz 4150 daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do CS:GO 120/144 Hz jak najbardziej się przydaje - nie widzieliście chyba na oczy monitora 120/144 Hz w tej grze. Jak się wsadzi i3 + 750Ti to bez problemu będzie można mieć wystarczająco FPSów żeby monitor uciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... Tylko 150 fps w cs NIE WYGLĄDA jak 144 fps w typowej grze (a raczej jak 60) - silnik cs'a działa całkowicie inaczej, a żeby mieć zestaw który uciągnie cs'a w stałych 300 fps potrzebne jest mieć r9 280 po OC + i5 4460, a to jest już około 2500 zł...

...

Jak działa ten engine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...