Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawidos160

[zestaw] zestawik do biura - cena +/- 2k

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem misję złożenia nowego centrum dowodzenia (no dobra - ma to wstawać szybko, szybko reagować a największym wyzwaniem to będzie tetris i 10 letni autocad) - tanim kosztem,fajerwerków nie potrzeba to wziąłem się do roboty i wyszło mi coś takiego :

 

http://www.morele.net/inventory/info/c8KXpv/

 

Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Płyta główna ASRock H81M-ITX

Pamięć HyperX Fury DDR3-1600 CL10 8GB (HX316C10FWK2/8)

Procesor Intel Core i3-4170, 3.70GHz, 3MB, LGA1150, 22nm, 54W, VGA, BOX (BX80646I34170)

Obudowa LC-Power CASE-1410MI

 

Największy w sumie zgrzyt mam z obudową - teoretycznie wbudowane 200W zasilacza wystarczy z nawiązką do powyższej rakiety,ale czy można mu zaufać ? I czy należy się mocno przejmować płytą główną w takim zestawie ?

 

Do tego potrzebuję dobrać tani 24 calowy monitor - generalnie zarówno obudowę jak i wygląd monitora zostawiam płacącemu,ale miło wiedzieć,co nie będzie totalną kupą, na którą szkoda kasy ;) Ahh i dobrze jak obudowę da się położyć poziomo i na niej postawić monitor - jak za starych czasów,ale zarazem nie zasłaniać wlotów/wylotów powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być ITX? ITXy są drogie, a można kupić po prostu małą obudowę mATX.

 

Jak ma szybko wstawać, to koniecznie SSD, chociażby takie: http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__61/id_produktu__6253/__Crucial_SSD_BX100_250GB_535MB_370MB_/

Zamiast HDD.

 

Nie musi być to ITX - może być malutki mATX ;) Nad tym też rozważałem. Tak samo jak nad SSDkiem. - tyle,że jak ma być po taniości to raczej 120/128GB

 

Przemekan - Brutus raczej mija się z wizją małego zestawiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do biura, to może All-in-one? Mało miejsca zajmuje i ...szybko wstaje.

Tylko wyjdzie ciut drożej, więc może mATX nie będzie złym rozwiązaniem jeśli kasa jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie,ale co wy się na tego brutusa upraliście ? Jak stacjonarka to już musi być midi tower ? :) Buda ma leżeć na biurku a na niej ma być monitor ;)

 

A co do komputerów AIO to faktycznie przekraczają troszkę budżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...