Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

limsa

Potrzebna pomoc w złożeniu skrzyni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje Waszej wiedzy i doświadczenia, często podróżuje, ale laptopa nie chce kupować do gier. Dlatego myślę nad skrzynką, mam pewne wymagania.

Cena - Fajnie byłoby się zmieścić w 4 tysiącach.

Grafika - bajka GTX 980... Ale myślę nad GTX 970.

Obudowa - to ważne.. Musi być mała i najlepiej z rączką, myślałem nad czymś z Lian Li.

Dysk mam jeden już Ssd 128 gb z laptopa, więc póki co wystarczy, a z czasem sobie coś dokupię.

Co do reszty nie mam pojęcia, bo też moja wiedza mała.

Chciałbym mieć możliwość wymiany podzespołów za parę lat w razie konieczności.

 

Bardzo proszę o pomoc w złożeniu czegoś, do 2 tygodni maksymalnie musze coś zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do 2 tygodni to poczekaj tydzień wychodzi skylake i wtedy zobaczymy jak będzie z cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie tak sobie myślę, że chętnie zerknąłbym na jakieś ciekawe zestawy na tą chwile przed wyjściem tych nowych procesorów, a żeby mieć jakiś cień wiedzy, czego mogę się spodziewać w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem, ale w każdym zestawie jest normalna obudowa kiedy ja potrzebuje małej i najlepiej z rączką, bo dużo podróżuje. Coś z Lian Li np. A nie mam pojecia czy dane części będą pasować do każdej obudowy i czy chłodzenie ogarnie, bo się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Przeglądałem, ale w każdym zestawie jest normalna obudowa kiedy ja potrzebuje małej i najlepiej z rączką, bo dużo podróżuje. Coś z Lian Li np. A nie mam pojecia czy dane części będą pasować do każdej obudowy i czy chłodzenie ogarnie, bo się nie znam.

Nie pal myślącego inaczej, tylko zapytaj wuja Gugla o skrzyneczkę z rączką, a my ci do takiej zapodamy pasujące podzespoły. Może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak może być. Myślałem o czymś takim : http://allegro.pl/lian-li-pc-tu200b-mini-itx-cube-czarna-sklepy-i5567536722.html

Ta już trochę większa, ale jak okazałaby się lepsza to w ostateczności mogłaby być też ta : http://allegro.pl/lian-li-pc-a51wx-4x-usb-3-0-inside-black-cza-i5561145181.html

 

Budżet maksymalnie do 5 tysiaków, chociaż wolałbym wydać mniej. Fajnie by było zaprę lat mieć możliwość wymiany podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Ale zdecyduj się na konkretną. Ta pierwsza ma ograniczenia w kwestii rozmiarów płyty i karty graficznej, a do drugiej zapakujesz dowolnej wielkości grafikę i płytę pełnowymiarową ATX. Bądź poważny.

 

A pamiętacie tą budę? U nas na wsi każdy taką miał :E

 

20050728103104.jpg

He, he!!!

Nieśmiertelny codegen bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, dlatego też tutaj napisałem. W takim razie nie chciałbym się ograniczać, niech będzie ta druga obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na zdjęciach to ta druga nie ma rączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, wole wziąć pod pachę skrzynię, jak ograniczać się co do podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzieli ktoś pomocy ? :) Będę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...