Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Meeting

Invalid Partition Table - Pendrive Win10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Dzisiaj dzięki narzędziu microsoftu pobrałem sobie Windowsa 10 na Pendrive. Narzędzie to miało mi pobrać system i zrobić z pendrive Bootowalnego Pendrive co zrobiło jednakże gdy restartuje komputer i zmieniam Bootowanie Z Hard-Disk na USB-FDD czy na USB-HDD to po zapisaniu zmian pokazuje mi sie ekran gdzie na dole pisze Invalid Partition Table i przez ten komunikat nie moge zainstalować systemu.

post-493592-143826407487_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bootowalny pendrive jest widoczny, jako dysk w biosie i tam ustaw jedo pierwszeństwo przy rozruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bootowalny pendrive jest widoczny, jako dysk w biosie i tam ustaw jedo pierwszeństwo przy rozruchu.

 

No właśnie nie ma tam nic takiego w Boot Menu jest tylko

FLOOPY

LS120

+ HARD DISK

CDROM

ZIP

USB-FDD

USB-ZIP

USB-CDROM

USB-HDD

LAN

 

To samo jest w Bios Boot Setup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Hard Drive masz + czyli jest to rozwijalna lista i tam w środku powinien być pendrive, chociaż u mnie się nie pojawiał. Muszę ściągnąć plik ISO i samemu zrobić bootowalny pendrive bo ten program od Microsoftu jest jakiś skopany i nie potrafi zrobić bootowalnego pendrive tylko wrzuca tam te pliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Hard Drive masz + czyli jest to rozwijalna lista i tam w środku powinien być pendrive, chociaż u mnie się nie pojawiał. Muszę ściągnąć plik ISO i samemu zrobić bootowalny pendrive bo ten program od Microsoftu jest jakiś skopany i nie potrafi zrobić bootowalnego pendrive tylko wrzuca tam te pliczki.

 

Jak klikam w +Hard Drive to wyskakuje menu gdzie pisze

Ch0 M. : WDC i to jest moj dysk twardy

Bootable Add-In Cards < i jak to klikam to przechodzi dalej i pisze Boot from CD-DVD Invalid Partition Table

 

Wiec to nei działa :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na starym PC.. Już ściagam plik ISO i zrobię bootowalny pendrive ręcznie zobaczę czy tak zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz bootowalny pendrive programem Rufus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz bootowalny pendrive programem Rufus.

Tylko powiedz mi jakich mam ustawień użyć.

Jaki schemat partycjonowania i typ systemu docelowego.

Jaki System plików

i czym mam utworzyć bootowalny dysk free dosem, ms-dosem , obrazem iso ? Co do tego to mam pobrany właśnie win 10 na iso czyli mam użyć obrazem iso czy nie zmieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na UEFI nie instalujesz, więc NTFS. Schematu nie zmieniaj, ja pobrałem przez tą aplikację od MS obraz ISO i tak stworzyłem pena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sciagnieciu pliku iso i zrobieniu bootowalnego pendrive za pomoca linii polecen wg jakiegos tutoriala z neta wszystko smiga, wlasnie instaluje sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...