Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elekton

Używany / nowy laptop do gier za 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukam laptopa do gier za około 1000zł. Wiem że w tej cenie nic ciekawego nie ma. Ja nie gram w bardzo wymagające gry ( np. wiedźmin 3, gta V ). Zależy mi żeby Counter Strike Global Offensive chodził na średnich detalach na 60 fps +. Wiem, że niedawno się pytałem o stacjonarny, ale idę do internatu i przyda mi się laptop ;) Za wszystkie odpowiedzi dziękuję. Na pewno to jakoś wynagrodzę :)

 

Znalazłem takiego lapka http://allegro.pl/hp-15-a6-5200-15-6-4gb-500gb-hd8670-hdmi-w8-gwar-i5569771736.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiedźmina raczej nie pograsz w GTA tym bardziej bo ma problemy z grafiką od AMD, co do cs to pewnie bedzie chodzić bo nie wymaga dużo od kompa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - będzie BARDZO ciężko znaleźć coś co uruchomi Ci bez spadków CSa na laptopie za takie pieniądze. Trochę używek na allegro poszukałem ale nic nie uruchomi Ci CSa nawet w 1024x768 na niskich bez spadków poniżej 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A jakbym te 200-300 zł dozbierał to by było coś sensownego? Laptopa planuje kupic bliżej zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...