Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olav

Laptop do gier do 4500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie poszukuje laptopa do 4500 zł (mogę dać więcej lecz wolałbym się zmieścić w tej cenie :P).

Moje wymagania dotyczące laptopa to:

 

-Matryca 17" lecz 15" też będzie ok

-procesor i7 4k

-dysk ssd

-karta graficzna: myslałem nad NVIDIA GeForce GTX 960M 4gb lub 860M 4gb

-pamięć ram min. 8gb

-zainstalowany system operacyjny mile widziany lecz nie konieczny, wchodzi w grę każdy windows od 7 w góre

 

Mój typ ;) co sądzicie?

 

Lenovo y70-70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/249432-notebook-laptop-17-3-lenovo-y70-70-i7-4720hq-8gb-240-win8-1-gtx960-fhd.html?partnerid=100276073&sm12=MzY=&ts=1438271384&token=3d3162f83c32900fdc9df809780910c1

Lenovo Y70-70 i7 4720HQ 8GB DDR3 240SSD GTX960 Win 8

Lenovo ma świetną matrycę, wysoką wydajność i niezłą jakość wykonania. System i SSD w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z chłodzeniem? Daje rade czy wymaga dodatkowych podkładek chłodzących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem podkładek chłodzących, one czasem więcej szkodzą niż pomagają. W tym przypadku nie powinno być problemu, ale jeśli chcesz kupić podkładkę to Notepal U3 jest tani i ma regulowaną pozycję wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój typ ;) co sądzicie?

Lenovo y70-70

Może być. Dobry laptop.

z 15 calówek bardzo dobry stosunek możliwosci do ceny ma Lenovo y50 z i7 + gtx960 SSD

Laptop ma kompaktową częściowo aluminiową obudowę

fabryczny dysk ssd 240gb mocno podnoszacy komfort pracy

Mocna batera

matryca full hd IPS

audio JBL - top laptopowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer :: VN7-791G i7-4720HQ/8GB/1000/Win8X GTX860M FHD

Lepiej wykonany od lenovo, lżejszy - tylko 3kg przy 17 calach. Ma jedną z najlepszym matryc matowych FullHD IPS na rynku. Wydajny układ chłodzenia, porządne podzespoły, podświetlana klawiatura i 4 głośniki. Ma slot na dysk M.2 czego nie ma lenovo - możliwość rozbudowy o SSD w przyszłości i system z nośnikiem w cenie (wart ~350zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MSi GE70 z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD PLS dobrej jakości, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiautra steelseries, dobry układ chłodzenia. Oba dyski wewnatrz laptopa ( SSD + HDD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer :: VN7-791G i7-4720HQ/8GB/1000/Win8X GTX860M FHD

Lepiej wykonany od lenovo, lżejszy - tylko 3kg przy 17 calach. Ma jedną z najlepszym matryc matowych FullHD IPS na rynku. Wydajny układ chłodzenia, porządne podzespoły, podświetlana klawiatura i 4 głośniki. Ma slot na dysk M.2 czego nie ma lenovo - możliwość rozbudowy o SSD w przyszłości i system z nośnikiem w cenie (wart ~350zł).

 

Ciekawa propozycja, ale są tam tylko 2 gb pamięci karty graficznej czy nie lepiej zostać przy 4gb z lenovo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak w temacie poszukuje laptopa do 4500 zł (mogę dać więcej lecz wolałbym się zmieścić w tej cenie :P).

Moje wymagania dotyczące laptopa to:

 

-Matryca 17" lecz 15" też będzie ok

-procesor i7 4k

-dysk ssd

-karta graficzna: myslałem nad NVIDIA GeForce GTX 960M 4gb lub 860M 4gb

-pamięć ram min. 8gb

-zainstalowany system operacyjny mile widziany lecz nie konieczny, wchodzi w grę każdy windows od 7 w góre

 

Mój typ ;) co sądzicie?

 

Lenovo y70-70

 

Poszukaj na allegro.pl notebooka Clevo P157SM-A lub P177SM-A najlepsza wydajnosc w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu można później bez problemu wymieniać części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu można później bez problemu wymieniać części?

 

 

W P170SM wymienisz procesor, pamięci, dyski i kartę graficzną. Najmocniejsza obsługiwana karta to GTX 980M.

opamietajcie sie jeden z drugim co piszecie , wymiana Procesora na Jaki ?? , a cały setup nadal na starym chipsecie , GTX980M w P170SM oczywiście na OEM Clevo Biosie :lol2: a sterowniki w przyszlosci beda sie instalowaly automatycznie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX980M to sam koszt rzędu z 3 tysiące jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olav,

Zastanawiałeś się może nad Clevo P170SM? Za 4599 zł dostaniesz konfigurację z kartą GTX 780M, która bije na głowę GTX 960M :)

Link do Allegro

 

Ciekawa propozycja :cool: nie zdecydowałem sie jeszcze w 100% ale wybór padnie na lenovo y70-70, lub clevo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i mam do was jeszcze jedno pytanie gdzie polecacie kupować laptopy? :cool: :cool: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Kom jest dobrym sklepem, tyle że każdy sypie swoimi linkami żeby zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy ma konto Sales Masters- jeśli kupisz coś z linka, którego ktoś wrzuci na forum, dajesz mu zarobić prowizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc :cool: :cool: :cool: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...