Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stalowe13

Problem z karta graficzna gtx 460

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o to mam taki problem. Jestem graczem gry CS:GO, gdy ustawiam Aspect Ratio w grze na 4:3 obraz sie rozciaga a chce posiadac czarne paski po obu stronach monitora. Przeszukalem juz caly internet i nigdzie niema rozwiazania dla mojego problemu. Dodam ze uzywam moniotra AIO LCD nieposiadam konkretnego modelu poniewaz monitor jest wbudowany w komputer Acer Aspire Z5771 ( Nie uzywam Acer Aspire) uzywam tylko monitor z tego komputera. W CS 1.6 mam paski ale w CS GO juz nie.

CS1.6:

ilk9bb.jpg

CSGO:

2jad82o.jpg

Karta graficzna ustawienia:

2qsz7et.jpg

 

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, bo to właśnie Aspect Ratio odpowiada za te czarne paski :hmm:? Widocznie do 4:3 jest przystosowany twój monitor i dlatego się dopasowuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w CS 1.6 i CSGO mam taka sama rozdzielczosc ustawiona 4:3 800x600. Ale problem jest w tym ze w CS 1.6 posiadam czarne paski po bokach ale w CS:GO juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szokująca wiadomość, szczególnie, że w cs:go masz 1600x900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniono rozmiar do 84% (wymiary 1600 x 900) - Kliknij obrazek aby powiększyć. I to jest cs 1.6 ktory posiada czarne paski, moge zalaczyc zdjecie ustawien CS:GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.- Właśnie, to jest cs 1.6, rozdzielczość 1600x900 to 16:9, monitor masz 4:3. Dlatego są paski. Prościej ci tego nie wytłumaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...