Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SkySide

Kupno telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W najbliższej przyszłości planuję kupić telefon - wybór padł na LG G2. Znalazłem go w korzystnej cenie na pewnej stronie - http://www.okeygsm.pl/1286-lg-g2-d802.html

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was korzystał już z tej strony?

Czy rzeczywiście sprzedają oryginalne telefony (mają same pozytywne komentarze na ceneo)?

Czy warto z tej strony skorzystać (jeżeli kupiłbym telefon i byłaby to podróba to jest chyba prawo zwrotu bez przyczyny do 5? dni po odebraniu)?

Na nowy model tego telefonu mnie nie stać a bardzo mi się spodobał więc kupię go przez tą stronę lub jako używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ AdRjiaN

Czym się różni jak w obu jest bardzo niska cena i gwarancja serwisowa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena tego telefonu nie jest taka mega niska?

Bo już nie wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie: ta strona sprzedaje oryginalne telefony?

Opłaca sie od nich kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli cena tego telefonu nie jest taka mega niska?

Bo już nie wiem o co chodzi...

Jest gwarancja serwisowa więc w razie usterki nawet nie masz co liczyć że model wróci sprawny w 100%

chcesz mieć G2 z gwarancja producenta to dokładaj do 1250zł z normalnego sklepu lub taniej używany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gwarancja serwisowa więc w razie usterki nawet nie masz co liczyć że model wróci sprawny w 100%

chcesz mieć G2 z gwarancja producenta to dokładaj do 1250zł z normalnego sklepu lub taniej używany

Czyli lepiej w tej cenie używany kupić?

O co chodzi z tą gwarancją serwisową?

Uznajmy że kupiłem ten model i po 1,5 roku mi się coś zepsuło, czyli odsyłam do nich i co się stanie?

Nie wymienią zepsutego elementu w nim? (niezbyt sie w tym orientuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogule czy Waszym zdaniem naprawdę tam sprzedają oryginalne telefony czy ich podróby?

Jak sprawdzałem allegro to podróbki G2 kosztują ok. 500-700zł, a na tej stronce jest za niecałe 900zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tą gwarancją serwisową?

To żadna gwarancja taki Janusz z internetu aby zarobi na twojej naiwności a tego ci nie naprawią zapewne

Nie wymienią zepsutego elementu w nim? (niezbyt sie w tym orientuję)

Oni zamawiają czy skupuja używane części to kupisz taki badziew i odrazu może się sypać wszystko po kolei bez normalnej naprawy

Dasz około 800-900zł może znajdziesz normalny LG G2 używany z gwarancją od prywatnych osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ AdRjiaN

Czym się różni jak w obu jest bardzo niska cena i gwarancja serwisowa ??

 

POPATRZ KOMENTARZE 100% OK TEGO SKLEPU I DUUZO ICH (414 sprzedanych rzeczy) WIEC CO MIALO BY BYC NIE TAK Z REALIZACJA GWAR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, że telefon posiada gwarancję serwisową a nie producenta i jeśli coś się z nim stanie to jest odsyłany na serwis za granicę - czyli jesteś bez telefonu ok 2 miesiące..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ AdRjiaN

Spodziewałem się że wiesz czym różni się gwarancja serwisowa a producenta :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja pisalem o te, sklepie/aukcji

 

http://allegro.pl/nowy-lg-g2-d802-16-gb-bez-simlocka-gw-24-2-kolory-i5572561565.html

 

nie wazne jaka gwar wazne ze sprzedawca pewny , przeciesz tyle komentarzy cos swiadcza jednak mi sie wydaje

PISZE EZ W AUKCJI ZE GWAR REALIZOWAN PRZEZ SERWIS W POLSCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wazne jaka gwar wazne ze sprzedawca pewny , przeciesz tyle komentarzy cos swiadcza jednak mi sie wydaje

PISZE EZ W AUKCJI ZE GWAR REALIZOWAN PRZEZ SERWIS W POLSCE

Co z tego że serwis w Polsce jak nie jest okraślone jaki to serwis,

a serwis może mieć każdy lombard kolego

 

Napisz dlaczego w zestawie nie wspomniano nawet o fakturze vat23% ?? nie ma żadnej faktury czy paragonu zakupu w zestawie dziwne bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisalem o te, sklepie/aukcji

 

http://allegro.pl/nowy-lg-g2-d802-16-gb-bez-simlocka-gw-24-2-kolory-i5572561565.html

 

nie wazne jaka gwar wazne ze sprzedawca pewny , przeciesz tyle komentarzy cos swiadcza jednak mi sie wydaje

PISZE EZ W AUKCJI ZE GWAR REALIZOWAN PRZEZ SERWIS W POLSCE

Serwis w Polsce to bardzo szerokie pojęcie...

Przybliżony czas realizacji 22 dni więc to jest refub z aliexpress sprowadzany, bez gwarancji.

 

Pamiętaj, że nie każdy z tych fonów od razu musi przyjechać rozwalony, a wszyscy wystawiają komentarz max tydzień po kupnie. Co dalej to nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich i twierdzili, że drobne naprawy są realizowane w Polsce (czyżby chodziło o wgrywanie nowego softa :E) , a w przypadku poważniejszych problemów telefon jest odsyłany za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...