Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adamos33

Aktualizacja Win 10=kłopoty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zaznaczam że to problemy które u mnie wystąpiły już na samym początku po aktualizacji do win 10 i dodam że poprzedni/obecny system win 7 64bit jest po aktualizacjach,bez jakiś "szkodników" itd.

Miałem zarezerwowaną aktualizacje do W10 ale przyspieszyłem to MediaCreationToolx64 i zrobiłem ową aktualizację bez usuwania czegokolwiek tzn.prog. i reszta co było na dysku systemowym zostawiłem.

Aktualizacja trochę potrwała i niby wszystko o.k. się zaktualizowało,nie do końca,bo mój AV Norton już nie zatrybił na W10 i zainstalowałem Bitdefendera co skończyło się problemem nr1.

Problem nr 1460353foto_1.jpg

 

Ponowna instalacja/aktualizacja W10 bez antywirusów i wystąpił inny problem,tzn. podczas startu systemu wraz z innymi programami na pulpicie otwierał się samoczynnie notatnik,problem pozostał bez rozwiązania,dodam że tak się chyba zaczęło robić po odinstalowaniu starych sterowników (DDU) i instalacji nowych od nvidi.Drugi a raczej trzeci problem,to jakiś "błąd krytyczny ......." sam nie wiem czym spowodowany.

Problem nr2...350059foto_2.jpg

 

Wróciłem do W7 (dobrze mieć kopię zapasową) i pytanie czy powodem tych problemów jest to że nie instaluję od tzw. "0" czyli na czysto i bez jakichkolwiek prog. i sterów z Win7 czy może takie problemy też występują na czystym systemie W10?

 

ps.wiem że lepiej czysty system,ale dużo programów i save z gier stracę,ale jeśli będzie taka konieczność to trudno.

Ostatnie moje spostrzeżenie to to że W10 dłużej się uruchamiał od obecnego W7 no i nie wiem jaki AV do tej 10-ki? nie piszcie tylko "avast"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany,czysta instalacja i wszystko o.k. ale i tak dalej mi się wydaje że W7 szybciej "chodził" przynajmniej przy samym starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...