Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kondrido

Wybór smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Konczy mi sie umowa w pewnej sieci i mam do wyboru takie o to telefony:

-Htc Desire 620 (mój faworyt :P)

-Moto G 2nd

-Lumia 640

-Lg g3s

-Lg Spirit

-Kazam Tornado 348

Ktory byscie wybrali na moim miejscu? :D telefonu uzywam głównie do oglądania filmów i jakiegos przeglądania internetu. Dodam jeszcze ze lubie czesto zmieniac romy w telefonie wiec gdyby miał dobre wspracie to rownież spory plus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Konczy mi sie umowa w pewnej sieci i mam do wyboru takie o to telefony:

-Htc Desire 620 (mój faworyt :P)

-Moto G 2nd

-Lumia 640

-Lg g3s

-Lg Spirit

-Kazam Tornado 348

Ktory byscie wybrali na moim miejscu? :D telefonu uzywam głównie do oglądania filmów i jakiegos przeglądania internetu. Dodam jeszcze ze lubie czesto zmieniac romy w telefonie wiec gdyby miał dobre wspracie to rownież spory plus :D

 

Z ciekawości dlaczego ten HTC to faworyt? Jak dla mnie wielka ciężka cegła. Moto G2, LG g3s, Lumia 640 ciekawsze. LG spirit,Kazam @#@#$ WTF co to jest ;)

 

Edit: brałbym G3 S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie faworyt bo ma głośniki z przodu (przydatne do ogladania filmów), dobry aparat, dość lekka nakładka no i lepsze niż większość wymienionych cpu, gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Motorola lub LG G3s

ten HTC ma gorszy ekran nie ma IPSa, gorsza baterię, aparat chyba słabszy niż LG, duża kobyła względem ekranu chyba że podoba się tobie taki design

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...