Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thrax

Pomoc przy wymianie części.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potrzebuje Waszej pomocy w wybraniu najefektywniejszego wariantu dla mojego aktualnego komputera (do 500zł):

 

i3-2100

gigabyte ga-h67ma

8 gb ram

radeon 6850

zasilacz corsair 500w

 

Zastanawiałem się nad kupnem jakiegoś dysku SSD, gdyż aktualnie nie posiadam żadnego, tylko zwykły hdd 1tb - pierwsza możliwość

albo wymiana na procesor i5-2500/2500k, tylko tutaj pojawia się pytanie, czy moja płyta główna jest dobra do podkręcania? - druga możliwość

bądź wymiana karty graficznej, ale tutaj nie mam bladego pojęcia - jeśli mógłby ktoś doradzić, byłoby miło ;). - trzecia możliwość

 

Jestem także otwarty na inne pomysły. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie internet, seriale i filmy, pogrywam w gry, ale raczej starsze tytuly (wow, lol), aczkolwiek chętnie spróbowałbym w wieśka nowego czy parę innych tytułów, ale głownie internet i te 2 gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej SSD. Klatek nie doda, ale codzienne używanie kompa stanie się bardziej komfortowe.

 

Do wieśka budżet trochę słaby.

A i na tej płycie bym nie podkręcał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega - do tych zastosowań ssd. Wow i lol wymagające nie są, a do 500zł imho nic sensowniejszego nie dobierzesz, co by faktycznie można było komfortowo pograć w w3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...