Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kubik977

Lenovo y50-70 sterowniki sieciówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem:

 

Posiadam lapka lenovo y50-70 dostałem do niego caly zestaw sterow aczkolwiek na win 8.1 (kupilem bez systemu)

 

Wgrałem mu 7 ultimate 64bit i probuje dograc wszystkie mozliwe sterowniki i stanalem na sterach do karty sieciowej a dokladnie Broadcom 802.11ac Network Adapter.

Aktualnie internet ciagne z antenki wifi na usb ale to strasznie uciazliwe bo swoje wymiary ma i jeszcze jeden port zajmuje. Szukalem roznych sterow ale albo byly na win8

albo wyskakiwal mi komunikat "no appropriate driver to be installed" i nie wiem o co z tym chodzi.

 

Identyfikator do karty PCI\VEN_14E4&DEV_43B1&SUBSYS_062317AA&REV_03

 

Probowalem sciagnac stery z drivermax i sciagnal ale w zakladce karty sieciowe w menadzerze urzadzen przy karcie widnieje wykrzyknik (kod39) probowalem odinstalowac i zainstalowac ponownie ale nadal to samo. Jakies pomysly ewentualnie linki do sterow?

 

Z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Lenovo pisze że tam jest karta Realtek a nie Broadcom, spróbuj zainstalować Realtek-a.

Na PCI Vendor że to jednak Broadcom, czyli żółtki już nawet sami nie wiedzą co pchają do Laptopa.

Nigdy nie kupię Lenovo choćby z takich powodów, drugi to jakość wykonania chyba najgorsza ze wszystkich.

Oczywiście nie wszystkie są wyjątki ale wyjątek potwierdza regułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że przesadzasz bo moze i jakość wykonania modeli Lenovo nie jest najlepsza ale też pisanie o tym,ze jest najgorsza podchodzi pdo dużą przesadę. HP stoją a niższym poziomie a jakoś nikt o nich nie wpsomina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co ogolnie z lapka jestem bardzo zadowolony a wybralem go ze wzgledu na specyfikacje i rozsadna przy tym cene :P bede dzialal ale jesli macie jakies pomocne linki to bylbym wdzieczny :D ogolnie to skoro lapek wychodzi raczej z przeznaczeniem na win 8 to znajda sie stery do tej karty pod win 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany sciagnalem ze strony producenta paczke sterow (ogolnie) do wszystkich montowanych sieciowek w lenovo i hasa. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...