Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Milena78

Laptop/Notebook do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Szukam notebooka dla siebie do grania w gry FLASH ,do oglądania filmów w internecie oraz do surfowania po sieci,mam do wyboru kilka modeli i nie mogę się zdecydować który zakupić.Poniżej podaje linki do sprzętu który mnie interesuje,z góry dziękuje za odpowiedz :)

 

1.http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834230129

2.http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-250-g2-n3510-4gb-500gb-w8-1.bhtml

3.http://www.neonet.pl/hp_15_r106nw.html

4.http://www.komputronik.pl/product/262743/Elektronika/Laptopy_Tablety/DELL_Inspiron_3543_0787_.html?gclid=CjwKEAjwueytBRCmpOyZ2L-xrG8SJADwH5c6F67hsLEN8goMf8m0uHTUHoty_3colwZQR3rbu7taqhoCrt_w_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/243930-notebook-laptop-15-6-acer-e5-571-i3-4005u-4gb-128-dvd-rw-czerwony.html?partnerid=100276073&sm12=NTI=&ts=1438413128&token=46479aab138d56996136520e6d02d615

Acer E5 571 i3 4005u 4GB DDR3 128SSD DVD

Lepiej wykonany niż Lenovo, z SSD i wystarczającą wydajnością. Niestety nie ma systemu.

Możesz też pomyśleć nad używanym HP 8460/8560, Dellem E6420/E6520 lub T420/T520.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dell insprion 3542 z i3 ulv. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu). Łatwy dostep do podzespołów, umiarkowane temperatury, przyzwoity czas pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jaosci wykonania czy to Lenovo serii G czy Acera w tym przypadku modelu e5 571,to jest ona na bardzo zbliżonym poziomie,na pewno nie zaryzykowałbym stwierdzenia iż Lenovo to gorsza jakość bo w praktyce mija się toz prawdą. Moze nieco gorsza konfiguracja,to fakt,ale nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lenovo g510 z i3M i r5. bardzo dobre rozmieszczenie portów, cicha praca układu chłodzenia, niskie temperatury, dobry dostęp do podzespołów, niezłe w tej klasie czasy pracy na akumulatorze. Najwydajniejsza konfiguracja do 1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie masz jeszcze Fujistu a554 z intel i3

laptop dość porównywalne do acera e5-571

ma długie przebiegi na baterii dzięki synergii jesj pojemności i procesorowi energooszczędnemu

matryca jest matowa

jakość wykonania przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłacać 350zł do Dell'a nie wiadomo do czego. Najgorzej wykonany inspiron. Heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony krytutujesz della a z drugiej wypisujesz bzdury jakoby g50 był nieźle wykonany. ( a jak wiadomo te tanie lenovo b/g series maja niską jakość wykonania)

Gdzie tu konsekwencja i jakikolwiek obiektywizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki że są wykonane tak samo - przeciętnie, a płacisz 350zł za to że marka to 'dell'. Ciężko zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadasz niezle bzdury ze Lenovo jest tak samo wykonany jak dell.

 

A jesli chodzi o dopłate 300 zł to chocby nawet juz nie wspominac o wykonaniu a serwisie, o którym cały czas zle piszesz w innych tematach ze jest fatalny. To za to te 300 żł chyba warto zapłacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki że są wykonane tak samo - przeciętnie, a płacisz 350zł za to że marka to 'dell'. Ciężko zrozumieć?

Wole della który ma podobny procesor do mojego obecnego intel pentium b950 i jakoś mi pasuje praca na nim.Lenovo nie wybiorę bo za dużo naczytałam się o serwisie w porównaniu z dell oni naprawiają szybciej sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G** prawda. Ten Dell nie jest wcale lepiej wykonany od tego Lenovo. Najniższy z modeli w serii Inspiron. Wykonanie niczym się nie wyróżnia. Lenovo ma taki sam procesor. Wszystko to samo. Dopłacasz jedynie do marki i 'serwisu'. Płacić 350zł za serwis lepszy to trzeba z dębu spaść. Wolałbym za tą kwotę wyjechać sobie gdzieś na weekend nad morze. Za 350zł to Ci każdy sprzęt naprawi tak szybko jak się da. Nie musi to być serwis nawet. Poza tym widziałem że wszystkie modele które podałaś był z systemem.

 

Lenovo G50-80 bez systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G** prawda. Ten Dell nie jest wcale lepiej wykonany od tego Lenovo. Najniższy z modeli w serii Inspiron. Wykonanie niczym się nie wyróżnia. Lenovo ma taki sam procesor. Wszystko to samo. Dopłacasz jedynie do marki i 'serwisu'. Płacić 350zł za serwis lepszy to trzeba z dębu spaść. Wolałbym za tą kwotę wyjechać sobie gdzieś na weekend nad morze. Za 350zł to Ci każdy sprzęt naprawi tak szybko jak się da. Nie musi to być serwis nawet. Poza tym widziałem że wszystkie modele które podałaś był z systemem.

 

Lenovo G50-80 bez systemu.

 

Od 2 dni korzystam z Della i jestem zadowolona koniec tematu.Jak umie się umiejętnie poustawiać system itp to wszystko działa dobrze,ja używam laptopa do nie wymagających rzeczy więc lepszego mi nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G** prawda. Ten Dell nie jest wcale lepiej wykonany od tego Lenovo. Najniższy z modeli w serii Inspiron. Wykonanie niczym się nie wyróżnia. Lenovo ma taki sam procesor. Wszystko to samo. Dopłacasz jedynie do marki i 'serwisu'. Płacić 350zł za serwis lepszy to trzeba z dębu spaść. Wolałbym za tą kwotę wyjechać sobie gdzieś na weekend nad morze. Za 350zł to Ci każdy sprzęt naprawi tak szybko jak się da. Nie musi to być serwis nawet. Poza tym widziałem że wszystkie modele które podałaś był z systemem.

 

Lenovo G50-80 bez systemu.

 

Czyli przez ten cały czas jak najezdzales na serwis Lenovo który znajduje sie w Niemczech i czas oczekiwania jest długo to kłamstwo?

Zmieniasz zdania czesciej niz skarpetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie od ciebie takie gadki. Płacenie za serwis jedynie 350zł nie ma sensu. Kwestia w tym gdyby różnica była znacząca i w wykonaniu. Tutaj tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni korzystam z Della i jestem zadowolona koniec tematu.Jak umie się umiejętnie poustawiać system itp to wszystko działa dobrze,ja używam laptopa do nie wymagających rzeczy więc lepszego mi nie trzeba.

Miłego użytkowania. :)

Amen, zamknięto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...