Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Velliath

Bitdefender Total Security 2015 - Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na początku zaznaczę, że nie jest to aktualizacja, tylko "czysta" instalacja windowsa 10.

 

Mam problem z instalacją antywirusa BitDefender Total Security 2015, podczas pierwszej instalacji na 90% wyskoczył bluescreen, jednak po restarcie okazało się, że aplikacja była zainstalowana, po jej ręcznym uruchomieniu i około 5 minutach usługi się połączyły jednakże nie mogłem otworzyć samego okienka BD w celu chociażby wpisania licencji. Sprawdzałem usługi BD w systemie windows - nie wszystkie były uruchomione, a także nie można było ich włączyć ręcznie. Próbowałem odinstalować ten program ręcznie, instalowałem go ponownie kilka razy (kilka razy wyrzucał się w trakcie instalacji), także skończyły mi się pomysły. Dodam też, choć nie wiem czy to będzie tu miało jakieś większe znaczenie, ale wydaje mi się, że to wina"uprawnień", np. przy instalacji ts3 i pozostawieniu konfiguracji w podfolderze programu, to TS nie mógł zapisywać zmian w tym pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszym który tu pisze o problemach z Bitdefenderem na 10. Poczekaj chwilę zaewne niedługo wyjdzie aktualizacja do Bitdefendera, narazie używaj czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @mati_323

 

Podczas instalacji wyrzuca bluescreen, ale mimo to po restarcie systemu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem że wystarczy zaktualizować. Wszystko opisane jest na fanpage Bitdefender Polska

P.S

masz polski interfejs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...