Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matid28

[Zamknięty]Który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Asus jest jaśniejszy, i ma dłuższą gwarancje. Brałbym Asusa.

Lub jeśli jest opcja AOC/Benq/LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłbym 1 cal dla lepszego obrazu i wybrał aoc'a i2369vm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłbym 1 cal dla lepszego obrazu i wybrał aoc'a i2369vm

 

za tego AOC`a podziekuje bo ma on czas reakcji 6ms, ale czekam na inne propozycje max do 650zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tego AOC`a podziekuje bo ma on czas reakcji 6ms, ale czekam na inne propozycje max do 650zł

Kolejny zielony który sugeruje się czasem GtG i nie przeglądał pokrewnych tematów. Skoro nie zależy Ci na niczym to kupuj byle jaki monitor TN 60 Hz. Albo dostosuj się do naszych rad i kup w tej cenie IPS 60 Hz albo TN 144 Hz za 1200 zł. http://forum.pclab.pl/topic/1062975-Monitor-do-600-z%C5%82-do-gier-FPS/ Tutaj masz poradnik jakbyś miał pytania http://forum.benchmark.pl/topic/26242-faq-co-i-jak-czyli-co-trzeba-wiedzie%C4%87-kupuj%C4%85c-monitor/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja ostatnio wróciłem do AC z pompki ddc mocowanej właśnie na sztywno do socketu. Mimo że schodziła na 10%, 1000rpm, to jednak różnica jak między dniem a nocą, wentyle na 450rpm, zero terkotu, nic nie słychać a i buczenia/bzyczenia pompki też nie ma. Jedyne chłodzenie wodą w jakiejkolwiek formie jakie miałem, i którego faktycznie nie słyszałem do była skręcona pompka magicoola skręcona na minimum, w kartonie wypełnionym gąbką, za meblami, 3m od stanowiska A mimo to czasem wydawało mi się że ją słyszę.
    • Nie u Ciebie Marek  u kolegi wyżej zaobserwano drobiny 
    • Ewentualnie jeśli masz większy budżet to możesz zerknąć na Basilisk V3 PRO z Hyperscrollem, która ma kilka trybów:  - Free-spin obraca się swobodnie aż do momentu zatrzymania  - Tryb Tactile zapewnia odczucie skokowego przewijania zawartości do np. menu broni lub wyboru skilli.  - Smart-reel to hybryda dwóch poprzednich – scroll zachowuje skokowy tryb pracy do czasu, aż przewiniesz go szybciej.  
    • Przed tą samą komisją 23 maja (choć to jest wstępna data) stawi się Kaczafi w celu przesłuchania, więc można się szykować na pojedynek z Jońskim i zarazem można szykować popcorn na ten dzień. A co do piątkowego przesłuchania Kaczki przez komisję śledczą dot. Pegasusa, to kończę oglądać ten prawie 11 godzinny tasiemiec. Jak na moje to ani Kaczyński nie wygrał, ani komisja, więc pat. Z kolei tacy osobnicy jak Ozdoba oraz Gosek, ewidentnie głupki i debile, można było ich już wcześniej wykluczyć z obrad niż po 5 godzinach, gdzie niemal od samego początku tylko przeszkadzali i chamsko zachowywali i odpowiadali. Z tego co słyszałem przed taką samą komisją Kaczafi ma być jeszcze raz przesłuchany, może do tego czasu komisja się przygotuje lepiej na tego osobnika.
    • Bez systemu i z najlepszymi podzespołami do 6k to ASUS TUF z 8 rdzeniowym ryzenem 9, 4070 (115TGP) 32 RAM i spora 4 komorowa bateria 5800mAh. Lenovo, który podałeś @KwadratowyLolek, jest fajną pozycją z lepszym ekranem 2560 x 1600 (500nitów 240Hz), jako alternatywę możesz sobie zerknąć na Lenovo na 14 rdzeniowym intelu i5, ale ma 200 mniej nitów także jeśli zależy Ci na jasności to twoja propozycja 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...