Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sofi102

[Zamknięty]Problemy z instalacja Win 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemy z instalacja na komputerze bez orginalnego windowsa.

Probowalem instalacje przez uaktualnienie jest potrzebny klucz produktu przez plik iso tak samo...

Co mam zrobić?

Z góry powiem ,że windows update odpada ponieważ mam pirata i nie odkrywa 10.

 

Uzywam Windows 7 64 bit Home Premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa: kup Windowsa.

jak po jego zakupie będziesz miał nadal problemy z instalacją, zapraszamy z powrotem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa: kup Windowsa.

jak po jego zakupie będziesz miał nadal problemy z instalacją, zapraszamy z powrotem na forum.

O co tobie chodzi?Windows 10 miałbyc dla każdego wiec nie rozumiem .Zmieniłem komputer więc nie mam orginalnego Windowsa ....Nie mozna poprosić o normalna pomoc?Mam orginałke na lapku a pytam sie co na pc zrobić boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tobie chodzi?Windows 10 miałbyc dla każdego wiec nie rozumiem .Zmieniłem komputer więc nie mam orginalnego Windowsa ....Nie mozna poprosić o normalna pomoc?Mam orginałke na lapku a pytam sie co na pc zrobić boże...

o boże, tragedia!

Windows 10 miałbyś dla "każdego"? to znaczy dla kogo? miał być dla posiadaczy legalnych Windowsów 7, 8 i 8.1, a i tu nie dla wszystkich (zależne od typu licencji).

masz oryginała na laptopie? to tam rób update do 10. a na stacjonarnym - jak wyżej, kup licencję, dostaniesz upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boże, tragedia!

Windows 10 miałbyś dla "każdego"? to znaczy dla kogo? miał być dla posiadaczy legalnych Windowsów 7, 8 i 8.1, a i tu nie dla wszystkich (zależne od typu licencji).

masz oryginała na laptopie? to tam rób update to 10. a na stacjonarnym - jak wyżej, kup licencję, dostaniesz upgrade.

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-dla-piratow-bedzie-darmowy-ale-o-licencji-mozemy-zapomniec,News,61784.html

 

Dzięki za zajebista pomoc.Kozaku jakbyś kur wa na każdym urządzeniu miał wszystko orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim tonem wypowiedzi życzę powodzenia w szukaniu jakiejkolwiek pomocy.

 

jestem pewien, że niektóre piraty da się zaktualizować do 10-tki - ale to też z pewnością zależy od tego, w jaki sposób zostały spiracone/aktywowane.

zakup systemu, moim zdaniem, jest jedyną radą jaką tu uzyskasz.

 

ps. tak, moje dwa komputery mają legalnego Windowsa. za jednego nawet sam zapłaciłem - szok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/topic/1062936-Mini-Poradnik-Prawid%C5%82owe-przej%C5%9Bcie-z-7881-na-Windows-10-z-zachowaniem-aktywacji/page__view__findpost__p__13534916

 

jednak aktywacja będzie wyglądać chyba tak że zostaniesz testerem Windows Technical Preview a to ograniczona licencja do testów nie będzie trwać wiecznie bez twojej zgody Korporacja zbiera twoją aktywność na komputerze by usprawniać system pod kątem błędów dla legalnych użytkowników, teoretycznie nawet jak coś pobierzesz z witryny Microsoftu mowa o programie Media Creation Tool to już automatycznie jest w jakiś sposób sprawdzane jaką posiadasz licencję , nie mówię że tak jest bo się za bardzo nie znam mogę się mylić ale to prawdopodobny scenariusz gdy się skończy okres Technical Preview Microsoft może cię zachęcić do zakupu Oryginalnej Licencji po obniżonej cenie detalicznej na przykład Upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problemy z instalacja na komputerze bez orginalnego windowsa.

Probowalem instalacje przez uaktualnienie jest potrzebny klucz produktu przez plik iso tak samo...

Co mam zrobić?

Z góry powiem ,że windows update odpada ponieważ mam pirata i nie odkrywa 10.

 

Uzywam Windows 7 64 bit Home Premium

 

 

kup legalny system i po sprawie - tutaj Piratów nie uznajemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup legalny system i po sprawie - tutaj Piratów nie uznajemy

jestem legalnym użytkownikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim tonem wypowiedzi życzę powodzenia w szukaniu jakiejkolwiek pomocy.

 

jestem pewien, że niektóre piraty da się zaktualizować do 10-tki - ale to też z pewnością zależy od tego, w jaki sposób zostały spiracone/aktywowane.

zakup systemu, moim zdaniem, jest jedyną radą jaką tu uzyskasz.

 

ps. tak, moje dwa komputery mają legalnego Windowsa. za jednego nawet sam zapłaciłem - szok?

1 pizda zawsze pizda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...