Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vercetti

Hosting do nietypowego użytku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam hostingu dla małej firmy o dość specyficznych potrzebach. Oprócz strony podstawowej z ofertą firmy, chcę umieszczać dla klientów (w panelu dostępnym wyłącznie dla nich) materiały wideo (osadzone na stronie).

Łączna waga wszystkich plików dla wszystkich klientów będzie się wahać od kilku do kilkuset (400-800) GB.

 

Maksymalnie jednoczesne obciążenie na tych materiałach wideo to 20-25 połączeń jednocześnie (niezwykle rzadkie, zazwyczaj 0-5 klientów naraz).

Nie przewiduje jakiegoś masowego ruchu na samej stronie, zapewne max to kilkaset wizyt dziennie.

 

Czy popularne, tanie hostingi (nazwa.pl, home.pl) w pakietach promocyjnych no-limit dadzą radę w takim zastosowaniu?

Czy nie zbanują mojej strony?

 

Nie ukrywam, że chodzi o koszty, ponieważ powyższe zastosowania nie są jakimś kluczowym elementem oferty firmy, a wyłącznie dodatkowym detalem, wabikiem i hosting kosztujący kilka tysięcy zł rocznie jest całkowicie nieopłacalny.

 

EDIT:// Chyba wybrałem nieprawidłowy dział, jeśli ten temat powinien być w dziale Serwery to proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...