Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

erykhalas

FanSwap zasilacza + wentylatory do H100i + jeden do obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym sprawić żeby mój komputer był trochę cichszy i pomyślałem, że czas na wymianę wentylatorów. Mój zasilacz to OCZ ZT650W i szukam do niego odpowiedniego wentylatora, aktualnie mam na oku Noiseblocker NB-BlackSilentPRO PK-3 ale nie wiem czy to jest dobry wybór. Poszukuję również wentylatorów które są w miarę ciche i wydajne do H100i. Ostatnim wentylatorem jest wentylator z tyłu budy. Jest to wentylator 80mm i on aktualnie sprawia najwięcej hałasu, ale jaki wybrać nie mam absolutnie pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

ten z tyłu jest 120mm czy 92mm?

 

przemyśl czy nie taniej może złe słowo ale czy bardziej opłacalne będzie zamiast wymiany wentylatora kupić drugi zasilacz cichy, z gwarancją i taki jaki potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator z tyłu to jednak 92mm. W zasilaczu jeśli ma to być nieopłacalne mogę odpuścić, bo na tę chwilę nowego zasilacza w budżecie nie przewiduje :D

 

EDIT: Do chłodnicy będą dobre wentylatory Noctua NF-F12? I nadal nie znalazłem odpowiedniego wentylatora ta tył obudowy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...