Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EVOG2A

Rozdzielczość 1080p na karcie Intel(R) hd graphics 4400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem sobie niedawno laptopa z dwoma kartami graficznymi tj. Inter® hd graphics 4400 + Nvidia GeForce 820m i problemem jest rozdzielczosc na owym sprzecie :/ aktualnie moja optymalna rozdzielczosc wynosi 1366x768. Chcialbym ja podciagnac na 1920x1080 czy jest taka mozliwosc w owych kartach? I zastanawia mnie opcja kiedy klikne ppm na pulpicie widnieje opcja "Wladsciwosci grafiki" od intela i jest tam taka opcja jak "rozdzielczosci niestandardowe" i po kliknieciu w ta opcje pojawia mi sie monit, ze moze sie cos popsuc przy zmianie :/ Dlatego sie boje, az tak drastycznie zmieniac rozdzielczosc. Jest to opcja bezpieczna? Jak moglbym jeszcze zmienic rozdzialke na 1920x1080?

 

Laptop o jakim mowa:

ASUS F555LA-XX354H Notebook 15,6" / Intel Core i3 / 4GB RAM / 1000GB / Win 10 / intel hd graphics 4400 + nvidia geforce 820m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według Google 1366 x 768 (HD), 16:9

Według google to bym sie nie sugerował bo to zależy od partii jaką akurat sprzedaje sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca 15'6". Mam opcje ustawienia dowolnej rozdzielczosci tylko przed tym pojawia mi sie komunikat, ze przy drastycznej zmianie moze mi sie cos uszkodzic i nie wiem czy ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca 15'6". Mam opcje ustawienia dowolnej rozdzielczosci tylko przed tym pojawia mi sie komunikat, ze przy drastycznej zmianie moze mi sie cos uszkodzic i nie wiem czy ryzykowac

Chłopie nie wielkość matrycy tylko rodzaj... Daj link do sklepu/aukcji bo zapewne masz maks rozdzielczość HD i nic z tym nie zrobisz :]

 

Trzeba było czytać jaka jest rozdzielczość użytej matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mediamarkt.pl/notebook-asus-f555ld-xo489h,id-1006145

 

Ekran

Przekątna ekranu [cal] Info 15.6

Rozdzielczość Info 1366 x 768

Rodzaj karty graficznej Info Dedykowana Info

Karta graficzna Info NVIDIA GeForce 820M

Pamięć karty graficznej Info 2 GB DDR3

 

Nie nazwałbym tego laptopa okazją. Bo wydajność będzie taka sama jak i3 4000M w konfiguracji z dwoma kościami pamięci.

 

Monitor zewnętrzny bo wymiana matrycy będzie równoznaczna z utratą gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na monitorze 1024x(coś tam), nie wiem jakim cudem ustawiłem full hd. Ktoś może mi to wyjaśnić? (tak serio). Monitor od Della, system Win XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne monitor, mądre urządzenie, sygnał wejściowy sobie przeskalował do natywnych 1024 pix a następnie wyświetlił. Nie da się przekroczyć fizycznej liczby pikseli na matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...