Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

geforc

Nie moge zainstalować Windows 10 na laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie chciałem najpierw przetestować 10tkę na laptopie którego mniej używam, więc zaaktualizowałem go, koło zegara pojawila się informacja o przejściu do win10, pobrałem plik ze strony MS, wersję 64 bitową, taką jak mam obecnie win7 na laptopie, instaluję zgodnie z tym co jest napisane i wszystko jest ok do pewnego momentu, do uruchomienia (chyba) pierwszy raz Win10, ekran zawiesza się w tym momencie

 

fig%2B1.png

 

 

z tym że u mnie nic się nie ładuje i nie ma tego kółka na dole, są tylko te niebieskie kafelki, czekam już od 18 godziny... czekać dalej całą noc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ani trochę nie jest normalne.

I od 18:00 nie próbowałeś go zresetować? On umie wrócić do odpowiedniego stanu w instalacji, nawet w trakcie instalacji jak się go zresetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc możesz spróbować jeszcze raz aktualizacji. W razie problemów pobawiłbym się w biosie przy ustawieniach UEFI/Legacy Boot/Secure Boot itp., ale ogółem dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę niżej masz podobny temat z tym samym problemem http://forum.pclab.pl/topic/1063022-Windows-10-boot-usb-problem/ autor założył wątek na forum MS i tam jest więcej osób z tym błędem. Możesz spróbowac to o czym pisałem w tamtym temacie ale z tego co widzę nikt jeszcze nie znalazł rozwiązania.

 

ed. czytając wątek na forum MS ktoś wyciągał tam kartę wifi i instalacja poszła .. Jak jesteś bardzo zdeterminowany możesz się pobawić, no ale używanie laptopa bez karty wifi będzie uciążliwe, chyba, że kupisz sobie inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniło się coś w tej kwestii ?? można już instalować na każdym laptopie czy tylko na wybranych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym najnowszej kompilacji - buildu dla Windows 10, ale na stronie Microsoftu jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucze w ostatnich kompilacjach pasują do 10 i 7. Nie wiem co i po co używasz, ale szukasz gotowego ISO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak na stronie MS nie ma to po co mi to piszesz zebym spróbował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem to wina biosu i karty sieciowej broadcom, trzeba mieć atherosa i wszystko ok będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic to nie daje jak widać, zmienie karte sieciową na atherosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem karte sieciowa i 10 działa jak należy, problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...