Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

YouCrazy

Router działa ale nie łączy z internetem.

Rekomendowane odpowiedzi

Około mięsiąc temu pisałem tutaj że nie mam dostępu do konfiguracji routera, lecz po długiej walce udało mi się wreszcie dostać do panelu ale nie łączy mnie znowu z internetem. Proszę o pomoc w kwestii konfiguracji. To są screeny panelu i cmd.

 

1 2 3 4 5 6 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router z modemem więc domyślam się, że masz jakąś Neostradę. Tak, to jest ważna informacja. Nie, nie będę szukał pośród kilkudziesięciu wątków, które pewnie założyłeś.

Poczytaj sobie, co i jak ustawić w zależności od operatora:

http://www.dipol.com.pl/konfiguracja_routera_z_modemem_adsl_pod_usluge_neostrada__bib504.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam neostrady, internet mam od lokalnego dostawcy, a cóż router to nie mój wybór. Zakładam ze nic nie poradzę skoro nie mam neostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę swojego dostawcy i sprawdź. Może ma podane tam odpowiednie parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli router nowy, kupiony udac sie do sprzedawcy i poprosic o wymianę na router z WAN RJ-45 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewód z netem wpięty do LAN2 w ruterze? Adresy masz przyznawane dynamicznie czy statycznie?

 

W opcjach na czwartym zrzucie wybierz "Nie" i spróbuj skorzystać z ustawień z dynamicznymi adresami.

 

Najlepiej poproś kogoś, kto się na tym zna, albo skontaktuj się z dostawcą netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...