Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trantigne

[KUPIĘ] Części od głośnika Genius SP-HF1800A

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, potrzebne mi są następujące części (obleciałem wszystkie sklepy elektroniczne w okolicy i nigdzie nie ma). Mogę równie dobrze kupić uszkodzoną kolumnę ze wzmacniaczem (może być prawa lub lewa, nie robi mi to różnicy):

 

1) płytka sterownicza ze wszystkimi elementami:

 

 

image.jpg

 

2) głośniki

- wysokotonowy

- średnio-niskotonowy

 

Oczywiście w rozsądnej cenie, cały zestaw mam prawie sprawny, niestety jakość dźwięku mocno obrywa przez lekko uszkodzone w/w głośniki.

 

 

Edit: najbardziej zależy mi na głośniku średnio-niskotonowym, jego parametry to:

- Rezystancja: 8ohm

- Moc: 25W

- Wymiary: 10x10cm (cały głośnik z ramką)

 

Głośnik nie musi być tego samego koloru, może być z czegokolwiek, na ten moment jest mi wszystko jedno, byle byłby sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego o części zapytaj w autoryzowanym serwisie producenta: www.fixit.pl , może za niewielką opłatą odsprzedadzą ci co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: pisałem do nich jakieś 2 tygodnie temu, niestety do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, tak wiec..

 

Aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna wskazówka: załóż konto u nich (w FIXIT), wykonaj zgłoszenie jako naprawa pogwarancyjna - powinni się z Tobą skontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...