Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PukiSlu

Smartfon do 700zł aktualnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie zakup smartfona do około 700zł (najlepiej nie przekraczać tej wartości), jeśli chodzi o wielkość wyświetlacza to nie gra ona większej roli, 5calowy ekran w zupelności mi wystarczy. Interesuje mnie przedewszystkim dobry aparat zarówno tył jak i przód (fajnie by było, gdyby z przodu miał te 2mpx+), oraz płynnność działania i dość szybki internet (LTE to chyba podstawa). Nie gram w gry, jednakże chciałbym, aby mając włączone kilka aplikacji typu messenger, instagram, snapchat, smsy, internet itp telefon nie miał problemu z płynnym działaniem, dlatego tez nie wiem, czy potrzebne mi są te 2gb ramu, czy 1 wystarczy (z opinii znajomych 1gb ramu nie zawsze daje rade). Wiele osób poleca Lumie640, jednakże jej parametry mnie nie przekonują w dodatku, ma Windowsa a preferuje raczej androida. Marka telefonu nie gra większej roli, nie musi byc bardzo znana, ale dobrze gdyby model był w miare wspomagany przez producenta.

Z góry dzięki, za odpowiedzi! Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G3s albo Lumia 640

zależy od systemu mi G3s się podobał bardzo fajny model obecnie bardzo opłacalny tylko nie jest tak szybki jak starsze flagowce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G3s albo Lumia 640

zależy od systemu mi G3s się podobał bardzo fajny model obecnie bardzo opłacalny tylko nie jest tak szybki jak starsze flagowce

A co myślisz/myślicie o Lumii 735 oraz Motoroli Moto g2 2nd gen ? Który z tych telefonów byłby dla mnie lepszy jeśli zalezy mi na zdjęciach, szybkości działania ogólnej oraz internetu i na baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w tej cenie polecił Ci Moto G 2Gen. Bardzo dobry telefonik jak na taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę zasugerować Huawei Honor 4C. Telefon ma dobry ekran i aparat, szybki procesor i 2Gb ram. Jednak do tego ma tylko 8Gb pamięci(ale jest slot na karty) oraz słabą baterię. Cena w sklepach to 679zł. Radziłbym nie bać się chińczyków, bo LG, Samsung i Apple to tak naprawdę też chińczyki :P Ten Honor powinien Ci zapewnić bardzo dobrą wydajność, a skoro nie instalujesz gier, które to zawsze zajmują najwięcej miejsca, to być może nie będzie Ci doskwierać 8Gb pamięci (pamiętaj, że u każdego producenta dostępne jest co najwyżej połowa tej ilości).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślisz/myślicie o Lumii 735 oraz Motoroli Moto g2 2nd gen ? Który z tych telefonów byłby dla mnie lepszy jeśli zalezy mi na zdjęciach, szybkości działania ogólnej oraz internetu i na baterii ?

Brał bym Moto G2gen model szybki chodzi świetnie aby aparat słaby dodam że Lumia735 nie porywa jakością zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ostatnio fajne modele w sprzedaży swiswo C50, C55, I7 www.siswoo.com lub amazon kolega kupił sztuke na testy obudowa lepsza niż sony, htc itp a cena niewiele wyższa od gocleverów itp. płynnośc działania, parametry jakośc wykonania niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę zasugerować Huawei Honor 4C. Telefon ma dobry ekran i aparat, szybki procesor i 2Gb ram. Jednak do tego ma tylko 8Gb pamięci(ale jest slot na karty) oraz słabą baterię. Cena w sklepach to 679zł. Radziłbym nie bać się chińczyków, bo LG, Samsung i Apple to tak naprawdę też chińczyki :P Ten Honor powinien Ci zapewnić bardzo dobrą wydajność, a skoro nie instalujesz gier, które to zawsze zajmują najwięcej miejsca, to być może nie będzie Ci doskwierać 8Gb pamięci (pamiętaj, że u każdego producenta dostępne jest co najwyżej połowa tej ilości).

Pozdro

Czemu słaba bateria skoro pisze 2550mh, a to chyba nie jest wcale tak mało :) ? I ponadto co myślicie jeszcze o Lenovo A8 (A806) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu słaba bateria skoro pisze 2550mh, a to chyba nie jest wcale tak mało :) ? I ponadto co myślicie jeszcze o Lenovo A8 (A806) ?

 

Wpisz w google Honor 4c i jeden z pierwszych wyników wyszukiwania to polska strona o tabletach ;) Wg ich testów telefon ma przeciętną baterię. Nie zawsze duża bateria=długi czas działania. Co do tego Lenovo to pierwszy raz słyszę, więc nic nie doradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G2

 

Na ten telefon trzeba uważać, bo większość aukcji to jakieś sprowadzane na bieżąco modele z niewiadomego pochodzenia. A polskie urządzenia są już raczej używane, pod sam koniec gwarancji.

Jeśli znajdziesz LG G2 z polskiej dystrybucji, w dobrym stanie i nie przeszkadza Ci, że jest już używany dłuższy czas, to na pewno warto, bo to świetny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten telefon trzeba uważać, bo większość aukcji to jakieś sprowadzane na bieżąco modele z niewiadomego pochodzenia. A polskie urządzenia są już raczej używane, pod sam koniec gwarancji.

Jeśli znajdziesz LG G2 z polskiej dystrybucji, w dobrym stanie i nie przeszkadza Ci, że jest już używany dłuższy czas, to na pewno warto, bo to świetny telefon.

Można kupić z angli nówkę. Oczywiście czekasz 2 tygodnie i pewnie później problemy z gwarancją ale G2 się raczej nie psuje sam z siebie a przynajmniej nie słyszałem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić z angli nówkę. Oczywiście czekasz 2 tygodnie i pewnie później problemy z gwarancją ale G2 się raczej nie psuje sam z siebie a przynajmniej nie słyszałem.

 

pozdrawiam

 

A to nie są przypadkiem modele "refurbished" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lg g2 telefon bardzo dobry, jednak z niewiadomych przyczyn koledze sam w nocy(tydzien temu) pęk wyświetlacz o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lg g2 telefon bardzo dobry, jednak z niewiadomych przyczyn koledze sam w nocy(tydzien temu) pęk wyświetlacz o.O

Tak poprostu sam z siebie nie pęknie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto asusa zenfone 5 8gb i 1gb ram aparat 8mp bez af 5cala ale jak masz mozliwosc poczekac i dorobic 300/400 zl to bierz zenfona 6 8gb 2 gb ram aparat 13mp + af i vhyba 5,5 cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://pilgrimoutpost.techlandgg.com/news/nightmare-mode-update/?lang=en
    • Spróbuj takiej metody: Pobierz malutki sofcik i uruchom go jako administrator: https://forums.guru3d.com/threads/windows-line-based-vs-message-signaled-based-interrupts-msi-tool.378044/ Ja programik się uruchomi, ustaw wszystkie przerwania na MSI, kliknij w prawym górnym rogu apply i zrestartuj komputer. Uruchom jakiś program/grę, gdzie komputer ma problemy i zobacz, czy coś się poprawiło. Można też pojedynczo przydzielać priorytety dla wymienionych w tabelce podzespołów. U mnie jak widać grafika jest na high i nie koliduje z innymi. Zdarzało mi się mieć wywalanie z gry do pulpitu, bo przerwania systemowe przydzielone z automatu kolidowały między sobą i takie rozwiązanie pomogło. Warto spróbować - tylko nie zmieniaj wszystkich ustawień na raz, ma być zmieniona jedna wartość, apply i restart komputera. Aha... w sterowniku nvidii przydziel rozmiar pamięci podręcznej na "nieograniczony"   p.s. takich problemów, jakie ma Twoja platforma jeszcze nie widziałem, a masz bardzo mocny zestaw.    
    • Ustaw Power Limit na 1% i będzie git. 
    • Miałem dwa "gamingowe" delle. W obu laptopach był problem z tzw. "coil whine", czyli dziwnym odgłosem syczenia i piszczenia. Co ciekawe jak otworzyłem obudowę i sprawdzałem decybelomierzem co wydaje ten dźwięk okazało się że w obu dellach chodzi o sekcję zasilania procesora (albo jakieś dławiki?) a nie o kartę graficzną. Dokładniej o te zaznaczone punkty Dla mnie było to na tyle denerwujące że na dłuższą metę męczyłem się używając lapka. Połowicznie pomagało wyłączenie w biosie Intel C-State (czyli wyłączenie trybu turbo).  Teraz mam chwilowo najtańszego MSI GF63 z i7 9750H + RTX 1650 i zero tego typu problemów. Gamingowe delle będę już raczej omijał szerokim łukiem. Ale z ciekawości możesz spróbować wyłączyć u siebie w biosie opcję C-STATE i zobaczyć czy będzie jakaś różnica. Aha, i nie wiem jak u ciebie, ale u mnie te denerwujące piski i syki było słychać nawet podczas tak prozaicznych czynności jak przewijanie stron internetowych.
    • Wydaje  mi się, że 48-240 Hz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...