Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baronex

[Chłodzenie] Coś pod lekkie OC do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

W temacie chłodzeń jestem całkowicie zielony i tak na prawdę od czasów s775 i C2D e4300 zawsze siedziałem na boxie (3,3ghz na boxie piękne czasy :)), bo nie widziałem nigdy większego sensu zmieniać chłodzenia. Teraz jednak przydałoby się jakieś lepsze chłodzenie bo to boxowe to kompletna "padaka" szczególnie przy haswellu.

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu coś pod 4670k do około 100zł pod lekkie oc :) co do pasty to posiadam już mx-2.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SileniumPC Fera 2 lub Raijintek Themis, ewentualnie dorzuć parę zł do SilentiumPc Fortis 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SileniumPC Fera 2 lub Raijintek Themis, ewentualnie dorzuć parę zł do SilentiumPc Fortis 2

 

Dzięki za ciekawe propozycję, z tego co widzę to skieruję się raczej ku Fera 2.

Swoją drogą duża byłaby różnica miedzy Fera 2 a Fortis 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-4 stopnie w zależności od wentylacji w obudowie. Jeśli możesz to polecam dopłacić, a jeśli nie, to bierz Ferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-4 stopnie w zależności od wentylacji w obudowie. Jeśli możesz to polecam dopłacić, a jeśli nie, to bierz Ferę.

 

Dzięki za wyjaśnienie sytuacji - raczej skieruje się ku Ferze ale jeśli znajdzie się jeszcze kilka groszy to zakupię Fortisa.

 

Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...