Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

batmanrobin

Polski text piosenki LA Chanson aux Champs-Elysees.

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie to moge znalezc. moze znacie linki. Jest to piosenka francuska.

PIlne bardzo potrzebuje polskiego tlumaczenia wszystkich zwrotek i refrenu czyli 3+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA jakiej stronie moge ten tekst przetlumaczyc z francuskiego na polski.

podajcie www jakis translatorow calych tekstow

thx

narqa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol fajnie to wyszlo

*Joe* *Dassin* - *Fields-Elysees* JA *trotted* s& (samodzielnie) na ulicy serce (serdeczny) otwierać (otwarty; skłonny) do *unknown* JA potrzebował (chciał; potrzebny) mówić (przemawiać) *hello* do żadnej sprawy kogo Żadnej sprawy kogo i to było wy, coś wy On był dostateczna ilość (dostateczny; dostatecznie) mówić wy, monotonny na dół Z *Fields-Elys*é*es*, *Fields-Elys*é*es* Z słońcem, pod deszczem, przy południowy (południe) albo północ Tam jest cały co (żeby; który) wy potrzebujecie (chcieć) z *Fields-Elys*é*es* Wy ja "mam naznaczenia w suterenie z *insane* jed Który żywy (żyć; mieszkać) *guitar* z ręką, przez wieczór w rano (poranny) " Potem towarzyszę was, jed zaśpiewał, jed wykonywany I to słońce, pod deszczem, przy południowy (południe) albo północ Tam jest cały co (żeby; który) wy potrzebujecie (chcieć) w *Fields-Elys*é*es* Wczoraj wieczorowy dwa *unknown* i to (to) rano na ulicy Dwa w miłości cały *dazed* przez długi wieczór późny I Gwiazdy do Harmonii, orkiestra z kodrogami tysiąca Całe bidrogi punktu (sprawa) dnia śpiewają miłość Z *Fields-Elys*é*es*, z *Fields-Elys*é*es* Z słońcem, pod deszczem, Przy południowy (południe) albo przy północy Tam jest cały co (żeby; który) wy potrzebujecie (chcieć) z *Fields-Elys*é*es*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...