Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LightAndDark

Xperia Z1, czy przyjmą Gwarkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Otóż nie jestem pewien czy przyjmą mi Xperie z1.

Bateria jest definitywnie do wymiany, traci napięcie przy obciążeniu i wyłącza telefon.

Nie dość baterii, to jeszcze napęczniała i odkleiła tylnią szybke na samym środku po jednej stronie.

Odkleił sie plastikowa zaślepka od przycisku power, został Goły przycisk.

I sam przypadkowo oderwałem zaślepke od ładowania :C

Czy jest mozliwosc zeby przywalili się do tej zaślepki? Reszta to wada telefonu.

System czysty bez rootów i modów ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj do reklamacji jak najszybciej, jeżeli bateria puchnie to jest to bardzo niebezpieczne i muszą ci to wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterię muszą na 100% wymienic, ale idzie mi o to czy przyjmą nawet jeżeli z tą oderwaną zaślepką? (nie mam już jej gdzieś lata po pokoju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmą, o ile bateria nie spuchła np w wyniku zalania i pod klapką jest czerwony znacznik.

 

 

Moim zdaniem w-support działa na tyle dobrze, że nie tylko wymienią Ci baterię ale także zaślepkę. Jako taki mały bonus. Ślij czym prędzej, bo rozszczelnione ogniwo litowe płonie intensywnym ogniem. Lepiej nie mieć takiego urządzenia przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zadam jeszcze jedno pytanko. Mam pustą karte gwarancyjną, ale zapełnioną całą fakture. Jak wyśle całe pudełko z fakturką, jest data sprzedaży imei i inne potrzebne dane, przyjmą Mi to czy musze zasuwać do sklepu po pięczeć na gwarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...