Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

takenek

Czysta instalacja Windows 10 - Jakie drivery instalowaliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jakie drivery musieliście zainstalować po czystej instalacji Windows 10?

Niby Windows miał mieć wszystkie drivery via Windows Update ale niestety rzeczywistość jest zupełnie inna....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jakie drivery musieliście zainstalować po czystej instalacji Windows 10?

Niby Windows miał mieć wszystkie drivery via Windows Update ale niestety rzeczywistość jest zupełnie inna....

 

Pozdrawiam

 

Tylko do grafiki.

 

Bo oczywiście do dźwięku drivery nie działają i jakość jest do bani pomijam fakt ,że Dolby Home Theather nie da się zainstalować.

Sterowniki do Xonara też nie działają.

 

Windows 10 jest fajny tyle ,że stery obsługujące dźwiękówki działają only na Windows 7.

 

Jeśli nie masz wypas audio to instalujesz tylko stery GPU i Realteka i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miało być pięknie, że wszystko dostępne via Windows Update a znów lekko m$ nie wyszło... u mnie choć komputer nowy to do płyty głównej, Karty muzycznej i nVidia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miało być pięknie, że wszystko dostępne via Windows Update a znów lekko m$ nie wyszło... u mnie choć komputer nowy to do płyty głównej, Karty muzycznej i nVidia....

 

No tak specjalnie zakupiłem płytę od Gigabyte właśnie dla Dolby Home Theather bo gra to super.

 

Na Windows 10 nie chcę to działać -_- normalnie dźwięk uszy mi kaleczy cóż Microsoft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sterowniki do Xonara też nie działają.

 

 

 

Chyba nie instalowałeś unixonara :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak specjalnie zakupiłem płytę od Gigabyte właśnie dla Dolby Home Theather bo gra to super.

 

Na Windows 10 nie chcę to działać -_- normalnie dźwięk uszy mi kaleczy cóż Microsoft.

 

A nie ma jeszcze driverów do Windows 10?

Gigabyte na stronie głównej się tak chwali, że płyty są ready for Windows 10.

Z tego co widziałem to do mojej płyty dostępne są drivery na stronie www.gigabyte.com albo www.gigabyte.eu ( nie używaj gigabyte.pl zawsze później ją aktualizują )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Nie wszystkie Xonary są obsługiwane. Modele U* na USB niestety nie mają tak dobrze. Dlatego wstrzymuję się z przejściem na W10, bo integra w moim laptopie to tragedia jakich ciężko szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...